Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

AniazUroczyska 21:20, 23 maj 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Mariposa napisał(a)
Z września mam tylko jedną fotkę





Ale ładnie!
Elu, co to za bordowe krzaczki na przodzie rabaty?
Margerytka40 05:56, 25 maj 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AniazUroczyska napisał(a)


Ale ładnie!
Elu, co to za bordowe krzaczki na przodzie rabaty?


Aniu ja nie Ela ale jeśli mogę odpowiem. To bodziszek Max frei w jesiennej odsłonie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AniazUroczyska 09:44, 25 maj 2021

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Margerytka40 napisał(a)


Aniu ja nie Ela ale jeśli mogę odpowiem. To bodziszek Max frei w jesiennej odsłonie.


Dzięki! Asiu , czy to u Ciebie są takie wielkie piękne kępy niebieskich bodziszków?
ajka 11:24, 25 maj 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3785
O, nawet nie wiedziałam, że istnieje bodziszek przebarwiający się na czerwono, może też się skuszę na niego
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Patrycja_KG_Lu 14:51, 25 sty 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2320
Cześć! Studiuję z polecenia strony Twojego wątku, jestem obecnie na 50-tej. Podobno mam szczęście trafić na ogrodowisko w odpowiednim czasie - niemal pusta działka i jeszcze przed popełnieniem błędów. Przygotowuję się psychicznie i niedługo fizycznie na to co mnie czeka, a co jest już za Tobą. Kopalnia wiedzy w tym wątku.

Zaglądasz tu jeszcze czasem? Robiłaś jakieś nawadnianie trawnika lub linie kroplujące?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies