Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

Bogdzia 09:44, 02 sty 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jedni narzekają na glinę a inni (ja) chcieliby ją miec choc w małej ilosci, u mnie sam piach a jestesmy z jednej wsiPozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
sylwia_slomc... 09:50, 02 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Kochana mieć Bogdzię za sąsiadkę ogrodową to szczęście ogromne Ona jest kopalnią wiedzy podpartej doświadczeniem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
mira 19:56, 02 sty 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Zobaczyłam nazwę wątku i weszłam. I czytam i oglądam. Fajnie, dzieje się to najważniejsze.

Ciekawa jestem jakie masz wyobrażenie o swoim ogrodzie bo na pewno masz.
Pytam bo jak napisałam sprowadziła mnie nazwa bo gdzieś z tyłu głowy siedzi mi chęć zrobienia motylarni a nie mam o tym pojęcia.Może akurat u Ciebie się zainspiruję.

A póki co dobrze że nic nie sadziłaś - teraz nic tylko jak to Pszczółka Ewa mówi trzeba to ciasto urobić jak drożdżowe - im więcej dasz różnorodnego materiału tym lepiej - dobrze że jest ta kompostowania a może i obornik skądś możesz mieć.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Mariposa 20:34, 02 sty 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kochana mieć Bogdzię za sąsiadkę ogrodową to szczęście ogromne Ona jest kopalnią wiedzy podpartej doświadczeniem


____________________
Ela Motylogród
Mariposa 20:47, 02 sty 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Margerytka40 napisał(a)
Na temat mączki bazaltowej.


Dziękuję za te linki, na razie gromadze informacje i czytam wszystko o glebie na O.
A przy okazji Asiu, podpowiedz, proszę, jak wstawia się takie linki, aby nie było widać adresu, do jakiego chcemy kogoś przekierować. Za żadne skarby mi nie wychodzi.
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 21:22, 02 sty 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)


Dziękuję za te linki, na razie gromadze informacje i czytam wszystko o glebie na O.
A przy okazji Asiu, podpowiedz, proszę, jak wstawia się takie linki, aby nie było widać adresu, do jakiego chcemy kogoś przekierować. Za żadne skarby mi nie wychodzi.


Spróbuję

Skopiuj link który chcesz wstawić. Przy pisaniu postu na górze masz ikonkę globu,kliknij na nią ,będziesz miała

Tam gdzie niebieskie link tekst napisz co tam chcesz,to jest to co później na zielono widac .później wklej ze schowka adres


Będziesz miała przykładowo coś takiego


Skasuj to ,co zaznaczyłem na niebiesko



Powinno zadziałać. Też miałam z tym kłopot
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 21:35, 02 sty 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Spróbuję podlinkować cokolwiek

Chyba się udało!
Zrobiłam link w podpisie, a tego nie mogłam, ale chyba jest!
Jeszcze raz dzięki ogromne. Jesteś nieoceniona
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 21:40, 02 sty 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Udało się,brawo Ty
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 21:48, 02 sty 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
mira napisał(a)
Zobaczyłam nazwę wątku i weszłam. I czytam i oglądam. Fajnie, dzieje się to najważniejsze.

Ciekawa jestem jakie masz wyobrażenie o swoim ogrodzie bo na pewno masz.
Pytam bo jak napisałam sprowadziła mnie nazwa bo gdzieś z tyłu głowy siedzi mi chęć zrobienia motylarni a nie mam o tym pojęcia.Może akurat u Ciebie się zainspiruję.

A póki co dobrze że nic nie sadziłaś - teraz nic tylko jak to Pszczółka Ewa mówi trzeba to ciasto urobić jak drożdżowe - im więcej dasz różnorodnego materiału tym lepiej - dobrze że jest ta kompostowania a może i obornik skądś możesz mieć.

pozdrawiam


Witaj, Mira! Byłam w wielu motylarniach, najbardziej podobała mi się w Stuttgarcie. W Palmiarni Łódzkiej od kilku lat w sierpniu jest Wystawa Motyli, choć tak naprawdę to jest mała motylarnia. Ja o hodowli motyli nie myślałam, ale jeśli Ty myślisz o tym poważnie, to może to Cię zainteresuje.
____________________
Ela Motylogród
Gardenarium 08:44, 03 sty 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Elu, ja spóźniona, ale w końcu trafiłam. Pokazuj jak zrobiłaś odwodnienie, bo ta sprawa to wielki problem dla wielu. Ten rok jest okropny. Co ja gadam, zeszły rok był okropny, może się poprawi w tym roku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies