Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

Margerytka40 18:09, 24 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Spokojnie sadź. Oby ich tylko zaraz nie przemroziło. Jak się zakorzenią nic im nie będzie. Można też w donicach zadołować w ogrodzie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Rench 21:40, 25 sty 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Mariposa napisał(a)





Musze ten bodziszek wpisać na listę w tym sezonie
Śliczna rabata.
Wszystkie zdjęcia śliczne
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Mariposa 20:07, 29 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Rench napisał(a)


Musze ten bodziszek wpisać na listę w tym sezonie

Dziękuję, Reniu. Rabaty jeszcze młodziutkie, może kiedyś to będzie jakoś wyglądało...
A bodziszka polecam, kwitnie cały sezon, w tym roku aż do grudnia.
____________________
Ela Motylogród
Mariposa 20:09, 29 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Przeklejam sobie z innego wątku, aby pamiętać, radę od Ewy-Andy na temat roślin do donic w północnej wystawie:

Elu, polecam paprocie, hosty o pachnących kwiatach i Polygonatum w odmianach Pięknie wyglądają. Mogą być podsadzone konwalnikiem, który podkreśli ich zieleń i fajnie się przewiesi przez donice
Jeśli koniecznie muszą być kwiaty, to posadź begonie i fuksje. Lubią cień, ale żeby nie było ciemno.
____________________
Ela Motylogród
mirkaka 07:16, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Mariposa napisał(a)
A teraz prawdziwa zima, dawno takiego śniegu nie było





Zdjęcia są sprzed 2 dni, dzisiaj było go już mniej


Piękny zapożyczony krajobraz, zima i u mnie, co chwilę dosypuje śniegu.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Margerytka40 17:26, 16 kwi 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Elu dokopałam się, że masz u siebie różę Blue for you. Jak duża na szerokość ona u Ciebie rośnie?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
elzbieta 22:15, 23 kwi 2021

Dołączył: 31 maj 2017
Posty: 7
Margerytka40 napisał(a)
Elu dokopałam się, że masz u siebie różę Blue for you. Jak duża na szerokość ona u Ciebie rośnie?


Asiu, u mnie jest malutka, max 50 x 50
najpierw jest fioletowa, a potem delikatnie zmienia kolorki.

Najwcześniej zaczyna kwitnienie, tłoczy nieustannie, 3 razy w sezonie i na koniec jeszcze zawiązuje pąki.

Sorry, coś mi nie działa, nie mogę wstawić zdjęć.
Margerytka40 22:28, 23 kwi 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
elzbieta napisał(a)


Asiu, u mnie jest malutka, max 50 x 50
najpierw jest fioletowa, a potem delikatnie zmienia kolorki.

Najwcześniej zaczyna kwitnienie, tłoczy nieustannie, 3 razy w sezonie i na koniec jeszcze zawiązuje pąki.

Sorry, coś mi nie działa, nie mogę wstawić zdjęć.


Kupiłam sobie kilka szt by posadzić pod hortkami na froncie. Jak na nie różany ogród coś powiększam ilość róż
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
elzbieta 22:34, 23 kwi 2021

Dołączył: 31 maj 2017
Posty: 7
Margerytka40 napisał(a)


Kupiłam sobie kilka szt by posadzić pod hortkami na froncie. Jak na nie różany ogród coś powiększam ilość róż


Ta roża jest bezproblemowa, powinnaś być zadowolona

Dla Ciebie Blue for You



Margerytka40 22:44, 23 kwi 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
No właśnie czytałam opinie o niej i dlatego się zdecydowałam. Właściwie to robiłam duże zamówienie różane dla koleżanek z pracy i wyszło, że wysyłka za darmo. Zamiast zwrotu pieniędzy pomyślałam, że domówię jeszcze jakąś różę. Później stwierdziłam, że 1 szt to bez sensu i tak zrobiło się 6. Mam nadzieję, że zgrają się z hortkami
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies