Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Ewa777 21:03, 14 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Pięknie prezentuje się ogród majowy
Zdolna jesteś - takie piękne donice sama zrobiłaś
Z niezapominajkami tak samo robię - lubię jak robią w maju busz, a potem po przekwitnięciu wyrywam wszystkie i tak dużo się sieje
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Milka 06:28, 15 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anpi napisał(a)

Dostałam je, był uprzątany wiejski dom po zmarłych właścicielach. A wszyscy znajomi i rodzina wie, że ja takie rzeczy chętnie przygarnę Mam trochę różnych staroci
Kiedyś chyba w sprzedaży były tylko takie doniczki. Wszystkie babcie na wsiach je miały


Ale tu cudowny, angielski klimat
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sierotka 20:00, 16 maj 2020


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Aniu witaj warzywniak cudny dobrze warzywkom u Was widać
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sylwia_slomc... 00:10, 17 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
U nas ziemniaki zmroziło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 00:57, 17 maj 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8192
Ewa777 napisał(a)
Pięknie prezentuje się ogród majowy
Zdolna jesteś - takie piękne donice sama zrobiłaś
Z niezapominajkami tak samo robię - lubię jak robią w maju busz, a potem po przekwitnięciu wyrywam wszystkie i tak dużo się sieje

Dzięki Ewo za pochwałki Donice na razie dobrze się spisują.
Majowy ogród bardzo cieszy, jeszcze żeby trochę cieplej było

Złotnice w tym roku zapowiadają się obficiej


Seslerię Heflera podzieliłam i dałam na przód rabatki.

Żarnowiec dopiero zaczyna kwitnienie. Lubię żółty w ogrodzie, szczególnie wiosną
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Urszulla 01:46, 17 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
anpi napisał(a)

Ogród nieduży to jakoś ogarniam, teraz próbuję zadbać o część warzywną. Tam muszę ogarnąć jeszcze kilka składowisk "przydasi"
Trawa tam raczej dzika, w koło też pozostaje ugór, bo po kawałku ulepszam ziemię pod warzywa. Po za tym więcej raczej nie dam rady przypilnować i zadbać.
Całość pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale będę miała potem porównanie jak się zmienia Próbuję kancikować, ale kanty się sypią bo piach i do tej pory susza, a "niby trawa" marniutka. Ale tam raczej nie będę inwestować w lepszy trawnik, bo i tak nie da się w sezonie wszystkiego podlewać.
Po prawej rabata bukietowa i ziołownik.



Aniu, jakie równiutkie kanciki w warzywniaku i te rojnikowe donice obejrzałam, też mnie kręcą zakupy ładnie zapakowane widać że firma znalazła sposób. Ile płaci się im za taką przesyłkę?

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 01:55, 17 maj 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
anpi napisał(a)

Dostałam je, był uprzątany wiejski dom po zmarłych właścicielach. A wszyscy znajomi i rodzina wie, że ja takie rzeczy chętnie przygarnę Mam trochę różnych staroci
Kiedyś chyba w sprzedaży były tylko takie doniczki. Wszystkie babcie na wsiach je miały



A może na tych klamocikach zrobisz decupage klimatyczny?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
inka74 08:37, 17 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Piękna i romantyczna odsłona majowego ogrodu. Uwielbiam niezapominajki. W ubiegłym roku kupiłam 3 kępki ale słabo się wysiały. Liczyłam na więcej.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anpi 10:03, 17 maj 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8192
Milka napisał(a)

Ale tu cudowny, angielski klimat

Miło, że się podoba
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gocha 16:57, 17 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Aniu warzywnik po prostu cudowny. A ta ziemia na nim taka czarna to skąd? Pięknie Ci już wszystko rośnie. Doniczki z rojnikami śliczne. Trawa pierwsza klasa. A w ogóle to po prostu prześliczna wiosna. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies