Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 22:31, 19 lut 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
ElzbietaFranka napisał(a)
Aniu też mam taki bajzel na rabatach jak nigdy. Jesienią nic nie przycinalam miałam lenia.
Zobaczę czy warto jesienią ciąć czy nie.
Jak przycielam jesienią wiosna nie wiedziałam co gdzie mam.
Teraz będę przycinać i od razu wzrusze ziemię.

Widzę, że masz piękny stary zegar. Mam ich kilka miałam więcej, ale rozdałam dzieciom. Kiedyś uwielbiałam zbierac zegary.

Jeszcze zdążymy posprzątać Elu, nie ma się co za bardzo śpieszyć, bo ten wiatr jeszcze nabałagani i potem trzeba ponownie sprzątać Przynajmniej u mnie jeszcze lecą szyszki i igły, liście dębowe, które jeden z dębów dopiero traci. Ale wiadomo jak się robotę rozłoży w czasie, to plecy mniej bolą!
Zegar robi dobre wrażenie! Lubię rzeczy w starym stylu
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:43, 19 lut 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Agapant uzupełniając swoją Wizytówkę przypomniała mi, że miałam założyć swoją Miałam ruszyć na bieżąco z nowym sezonem, ale wrzucam jednak miniony, będzie można potem łatwiej porównać
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:08, 19 lut 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Basieksp napisał(a)
Śliczne te pierwsze kolorki

Cieszą niesamowicie, teraz już każdy dzień będzie witał kolejnym kwiatuszkiem, uwielbiam ten czas



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:16, 19 lut 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
agapant napisał(a)
Ania ja muszę dokupić tych wczesnych krokusów. Moje wielkokwiatowe kwitną później. U mnie tylko przebiśniegi pokazały kwiatki.

U mnie oprócz przebiśniegów, krokusów i niektórych ciemierników kwitnie kilka prymulek(pierwiosnków)



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:29, 19 lut 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Ewik napisał(a)
Świetne podsumowanie sezonu .

Dzięki!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:50, 19 lut 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Moje nowe ciemierniki trzymałam w piwnicy, przyśpieszył się ich rozkwit ale teraz już wyniosłam na taras i czekają na posadzenie.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Makao 07:58, 20 lut 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3930
Śliczne kolorki. Aż gęba sama się śmieje.
U mnie jeszcze trochę do takich kolorków. U mnie zawsze wiosna prawie na końcu się pojawia.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Anda 08:21, 20 lut 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
anpi napisał(a)
Moje nowe ciemierniki trzymałam w piwnicy, przyśpieszył się ich rozkwit ale teraz już wyniosłam na taras i czekają na posadzenie.


Piękne Conny też sobie ostatnio sprawiłam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 08:49, 20 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
anpi napisał(a)

Cieszę się że przebiśniegi rosną
Ciekawe, jak bym irysy przycięła od razu po kwitnieniu, czy potem odrosną im liście i byłyby dłużej ładne?


Spróbuj, co ci szkodzi. Też jestem ciekawa.
Ciemierniki nowe są śliczne. Zrobiłam ostatnio mały rajd po sklepach ale nigdzie już nie ma ciemierników.
____________________
April April podbija las Mazowsze
anpi 21:18, 20 lut 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Makao napisał(a)
Śliczne kolorki. Aż gęba sama się śmieje.
U mnie jeszcze trochę do takich kolorków. U mnie zawsze wiosna prawie na końcu się pojawia.

Miła jest taka zapowiedź wiosny w lutym, wydaje się że to już niedługo...
W domu też ją sobie przybliżam



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies