Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 13:15, 28 lis 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8350
Gosialuk napisał(a)
Dario piękny egzemplarz hortensji dębolistnej ma Ania z Dębowych zakątków. I jest już dość duży, to będziesz miała dobre wyobrażenie o wielkości.
Ania zaglądam, tematy remontowe popodziwiałam. Żałuję, że nie mam takich zdolności i m do pomocy w tych tematach.

Coś tam dłubiemy własnymi siłami, wszystkiego uczymy się na bieżąco. Mój eM nie jest budowlańcem i też niejednokrotnie uczy się na własnych błędach I jestem mu niezmiernie wdzięczna, że daje się w końcu namówić na te wszystkie robótki mniej lub bardziej potrzebne
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Dorota321 18:30, 01 gru 2023


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 992
anpi napisał(a)

Rumianko, lekko nie było...Ale jestem przeszczęśliwa!!! I z powodu nowego placyku ze stolikiem i zmian w warzywniaku. Sezon był pracowity, ale i pełen przyjemności i spełnionych marzeń ogródkowych Jestem wdzięczna za wszelką pomoc mężowi, który mimo, że nie czuje potrzeby tego wszystkiego... w końcu uczestniczy w wielu zmianach i uszczęśliwia mnie ciągle nie rozumiejąc jakie to wszystko dla mnie ważne
Bardzo miły wpis z okazaniem dużej wdzięczności dla męża.
Mój w tym roku też mocno zaangażował się w prace ogrodowe. Wypowiedział wojnę bluszczom i mahoniom, a było tego zielska u mnie baaardzo dużo. Zwlekałam to od trzydziestu lat, rozrosło się to ogromnie. Nie wiem, czy na przyczepę traktorową by się to zmieściło. Zrobił też wycinkę niepotrzebnych krzewów, sama nie dałabym rady.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
GingerO 18:55, 09 gru 2023

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 136
Cześć Anpi, pamietasz może nazwę hibiskusa bylinowego, który jest u Ciebie na str 133? Taki ciemno różowy, z ciemnymi liśćmi? Bardzo mi się spodobał.
____________________
Ola
anpi 14:24, 20 gru 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8350
Olu, niestety nie znam nazwy tego hibiskusa
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 14:42, 20 gru 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8350
Wrzucam na szybko reniferka z drutu, który jest w fazie twórczej. Pomysł podpatrzyłam w internecie. Może jeszcze ktoś się skusi na zrobienie takiego!?
Wygięłam go z drutu, potem owinęłam żółtą taśmą malarską, a następnie bandażem gipsowym. Zdjęcia obrazują te trzy fazy. Trzeba go teraz pomalować np na czarno, a może złoto, a może tak zostawić lub na biało jeszcze zabezpieczyć farbą.
Zdjęcia robione o różnych porach dnia i ta samą kanapa wyszła w innym kolorze
Na pierwszym zdjęciu ledwo można dostrzec tego chudzielca



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 15:00, 20 gru 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Fajny jest pomysł super, można go lampeczkami, jeszcze owinąć
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kordina 15:32, 20 gru 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
Kapitalny pomysł znalazłaś, wrzucam do mojego folderu pomysłów. Dzięki, że zechciałaś się z nami podzielić
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
basia3012 01:00, 21 gru 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9806
Mnie tez bardzo się podoba.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
sylwia_slomc... 16:37, 21 gru 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 83349
Świetny Aniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 22:24, 28 gru 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8350
Cieszę się, że renifer zyskał tu uznanie, bo przez rodzinę został wyśmiany od szkieletorów po wielbłądy jednogarbne
Tak więc renifer stroi( wg. niektórych straszy!) wejście do domu Zostawiłam go w bieli, by współgrał z białymi gałązkami w donicach.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies