Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 22:05, 26 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Makao napisał(a)

Christine dostałam jako gratis. Dziś dostałam więc muszę posadzić w ciągu dwóch dni. Fajnie że masz to już za sobą. Zazdraszczam

Niestety moje musiały czekać 5 dni, mam nadzieję, że to im nie zaszkodziło, leżały w chłodnym garażu.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 22:09, 26 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
April napisał(a)


Musiałam się dobrze przyjrzeć o co chodzi z tą kurą Myślałam że to znak wodny na zdjęciu


Jutro postaram się udowodnić, że ona u mnie w ogrodzie jest, a nie tylko na obrazku
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Napia 22:11, 26 mar 2024


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
anpi napisał(a)

Front jest duży, ale ostatnio mam wrażenie, że nie mogę wygrzebać się z okopów i ruszyć pełną parą do walki... ta organizacja coś kuleje ostatnio. Dopiero od jutra będę w pełni wolna od pracy i pewnie powinnam napisać sobie jakiś plan, strategię działania ale jest tyle do zrobienia, że nie wiem w co najpierw ręce włożyć Bo nie skończone dzisiejsze cięcie róż i uprzątnięcie tego co ucięte. W warzywniaku dokończyć wysiewy( siejecie już buraczki?) muszę zrobić dosiewkę trawy w kilku miejscach przy warzywniaku. Czekają też na położenie kratki trawnikowe w przejściu na warzywniak.
Trochę doniczek mam do posadzenia, kilka przesadzanek też w planie. Bratki do donic, a jeszcze ich nie mam(bratków) Pod świerkami muszę powalczyć z Chederą i odkurzyć placyk z igieł świerkowych. Kamyczki przy domku ogr. i w przedogródku też do odkurzania!
A w domu zatrwiany i papryki do pikowania. I kwiatki domowe do sadzenia i przesadzania.
A od piątku trzeba się zająć świątecznymi przygotowaniami w domu. Jakieś zakupy w międzyczasie zrobić!
Proszę tylko o słoneczko, bo ja chyba na słoneczne baterie działam


Słoneczko będzie i wszystko pięknie ogarniesz

Też się zastanawiałam, gdzie te truskawki
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
anpi 22:20, 26 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Gosialuk napisał(a)
Dokładnie tak ta kura wygląda.
Warzywniczek pełna profeska. Ciekawe za ile te truskaweczki będą.

Sadek mam posadzony, a na zdjęciu jak by go nie było, truskawki posadziłam i też trzeba wierzyć na słowo i jeszcze moja zardzewiała kura wydaje się nieprawdziwa, no cóż fotki płatają czasem figla!
Truskaweczki, jakby liczyć owocowanie, obiecywane 7-8 tygodni od posadzenia, powinny być już po 20-tym maja Ale nie spodziewam się zbytnio, bo nie kupiłam najwcześniejszych odmian.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:29, 27 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Napia napisał(a)


Słoneczko będzie i wszystko pięknie ogarniesz

Też się zastanawiałam, gdzie te truskawki

Plany były, słoneczko było, ale zamiast ogarniać pojechałam po bratki, ziemię, nawozy i inne takie ogrodowe gadżety. Tak więc z planowanych rzeczy to niewiele pchnęłam do przodu
Za to zmajtrowałam takie oto dwa zające z jajek styropianowych łączonycb patyczkami szaszłykowymi, powleczonych bandarzem gipsowym i zaprawą gipsową z fusami kawowymi
Chyba powędrują jutro do donic z bratkami!

A truskawki będą bardziej widoczne jak wypuszczą nowe listki
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Rojodziejowa 23:39, 27 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8413
Ale fajnie wyglądają! Masz pomysły Kobieto!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
anpi 00:01, 28 mar 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Humor dnia( taki trochę suchar!ale mnie rozbawił):
Jak pisałam pojechałam z eMem do ogrodniczego po bratki. Każdy oglądał to co go interesowało, więc chodziliśmy osobno Wracamy, a eM opowiada mi taką sytuację: stoi facet przy doniczkach z kwiatkami i mówi do mojego : - mam już dość ciągłego koszenia trawnika, muszę coś trochę zasadzić! Bierze doniczkę do ręki, czyta etykietkę i mówi, ciekawe czy ten Czyściec to wieloletni? A mój eM na to:- zależy na ile pan se w życiu zasłużysz!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
April 04:05, 28 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Ania, no parsknęłam śmiechem, omal starego nie obudziłam.
Zrobiłaś mi dzień
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magleska 05:57, 28 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Ania Twój K jest niesamowity ,uśmiałam się

zające zrobiłaś cudne -oglądałam je ostatnio na insta i miałam też robić ,ale jak to ja - mam 2 lewe ręce do dekoracji
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Makao 06:20, 28 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3997
Haha,
Dobre. Mąż żartowniś. Muszę swojemu to opowiedzieć
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies