Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

Szymka 09:11, 25 lut 2021


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
basia3012 napisał(a)

Okno z żabą to zrobione samemu. Tzn. stare, okno kupione na OLx, żaba na Alleg.. a reszta zalana betonem, oczywiście szalunek wcześniej zrobiony. Mąż zalewał betonem na 2 etapy. Czyli można powiedzieć, że okno zrobione przez męża na zamówienie żony.


Coś pięknego ! Zwracam uwagę na takie perełki no i okna to moja ulubiona część ogrodu
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
beamilusia 13:33, 25 lut 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Basiu w słoneczny dzień. Dziękuję za nazwy zawilców. Będę ich szukała. U mnie ładnie za oknem, ale śniegu w ogrodzie jeszcze dużo. Właściwie to nadal zimowe klimaty. Miłego dnia.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
sylwia_slomc... 18:45, 25 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Fajny przegląd całego sezonu, miło się wspomina
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3012 23:17, 25 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Milka napisał(a)

Parę fotek tylko, bo tyrałam, złapałam wenę i nie miałam czasu. Dziś jeszcze cieplej, walczę z wycinką, a gdzie grabienie, kanty, plewienie, dziś piłą będę ciąć.


Irenko, tak to jest jak się zacznie coś robić na ogrodzie. Nie można przerwać bo chce się jak najwięcej zrobić. Też tak mam. Ale widziałam, że kilka zdjęć jest.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:19, 25 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Szymka napisał(a)


Coś pięknego ! Zwracam uwagę na takie perełki no i okna to moja ulubiona część ogrodu


Dzięki Kasiu. Gdybym dzisiaj ten murek planowała to trochę byłby wyższy.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:22, 25 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
beamilusia napisał(a)
Witaj Basiu w słoneczny dzień. Dziękuję za nazwy zawilców. Będę ich szukała. U mnie ładnie za oknem, ale śniegu w ogrodzie jeszcze dużo. Właściwie to nadal zimowe klimaty. Miłego dnia.


Beatko, a u mnie śniegu już nie ma. Trochę pomogłam jemu zniknąć bo porozrzucałam te wielkie hałdy i stopiły się. Na ulicy też już nie ma tych gór śniegowych.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:27, 25 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fajny przegląd całego sezonu, miło się wspomina


Tak Sylwio, dobrze, że są zdjęcia z kwitnienia różnych roślin. Zimą przyjemnie się ogląda.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
malgorzataka... 15:30, 26 lut 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basiu --dziękuję za wizytę--muszę poczytać chociaż trochę Twój wątek aby bardziej poznać ogród.
Zainteresowały mnie Twoje dekoracje świąteczne w szczególności brzozowe choinki(dobrze widzę-brzozowe?)-czy to Ty je zrobiłaś?
Widzę że z Warmi jesteś to prawie ziemlaczka.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
basia3012 00:29, 27 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
malgorzatakarpacz napisał(a)
Basiu --dziękuję za wizytę--muszę poczytać chociaż trochę Twój wątek aby bardziej poznać ogród.
Zainteresowały mnie Twoje dekoracje świąteczne w szczególności brzozowe choinki(dobrze widzę-brzozowe?)-czy to Ty je zrobiłaś?
Widzę że z Warmi jesteś to prawie ziemlaczka.


Dzięki Małgosiu za odwiedziny. Te choinki na tarasie to nie ja robiłam. Były kupione rok temu na Allegr... Też je lubię. Czy te gałązki są brzozowe to nie wiem. Ale może i tak.
Z brzozowego pieńka to mamy renifera i Mikołaja. One to robione własnoręcznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Szymka 08:44, 27 lut 2021


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
basia3012 napisał(a)


Beatko, a u mnie śniegu już nie ma. Trochę pomogłam jemu zniknąć bo porozrzucałam te wielkie hałdy i stopiły się. Na ulicy też już nie ma tych gór śniegowych.


Ja powrzucałam trochę do beczek, będzie jak znalazł do wiosennych nasadzeń
Czyściutki, bez spalin i soli ...
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies