Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

basia3012 23:44, 31 sty 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Adela napisał(a)
Basiu, jeszcze jedną lekturkę Ci podrzucę - gdybyś nie mogła zasnąć
https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/176-rozaneczniki-ogrodowa-arystokracja


Dzięki Elu Ten artykuł to już jutro przeczytam. Trzeba iść spać. Wnuki już wróciły z wypoczynku i będą od rana babci umilały życie. Babcia musi być w formie do zabawy.
Dobrej nocy.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Adela 09:32, 01 lut 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Basiu, masz wiadomość na priv.
Pozdrowienia i serdeczności
____________________
Ela - Moja ostoja
mirkaka 12:04, 01 lut 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Adela napisał(a)
Ogród Mirki potrafi zawrócić w głowie, oj potrafi
Ja nie spodziewam się takiego efektu, bo u mnie w ogrodzie nie ma takich warunków. Rododendrony lubią własne towarzystwo i leśne. Bogdzia i Mirka doskonale wkomponowała je w tło, które dała im natura. Ja budowałam dom na niegdyś rolnym polu i jedną ścianę urządził mi sąsiad sadząc tuje. W sumie - ogród patelnia.


oj oj, nic mi natura nie dała, tylko glinę którą budowlańcy po budowie jeszcze nawieźli całą pozostałością wapna budowlanego, cały czas wykopuję wielkie grudy wapna
Zobacz sobie na stronie 736 jak było u mnie kiedyś. Wszystko co teraz mam to moja ciężka praca Też zaczynałam patelnią Większość pewnie tak zaczynała
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Adela 12:45, 01 lut 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
mirkaka napisał(a)


oj oj, nic mi natura nie dała, tylko glinę którą budowlańcy po budowie jeszcze nawieźli całą pozostałością wapna budowlanego, cały czas wykopuję wielkie grudy wapna
Zobacz sobie na stronie 736 jak było u mnie kiedyś. Wszystko co teraz mam to moja ciężka praca Też zaczynałam patelnią Większość pewnie tak zaczynała


Przepraszam, Cię Mireczko nie prześledziłam całego wątki, a z tego pięknego kadru, takie odniosłam wrażenie.
Teraz do ziemi chylę czoła za Twoją pracę i efekty.
Buziaczki na przeprosiny
____________________
Ela - Moja ostoja
mirkaka 16:29, 01 lut 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Adela napisał(a)


Przepraszam, Cię Mireczko nie prześledziłam całego wątki, a z tego pięknego kadru, takie odniosłam wrażenie.
Teraz do ziemi chylę czoła za Twoją pracę i efekty.
Buziaczki na przeprosiny


Buziaczki przyjęte
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
basia3012 19:58, 01 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
No to całuśnie się zrobiło na moim wątku.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 20:52, 01 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Adela napisał(a)
Basiu, masz wiadomość na priv.
Pozdrowienia i serdeczności


Przeczytałam Elu z uwagą, bardzo przydatna literatura. Dziękuję.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:00, 01 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
mirkaka napisał(a)


oj oj, nic mi natura nie dała, tylko glinę którą budowlańcy po budowie jeszcze nawieźli całą pozostałością wapna budowlanego, cały czas wykopuję wielkie grudy wapna
Zobacz sobie na stronie 736 jak było u mnie kiedyś. Wszystko co teraz mam to moja ciężka praca Też zaczynałam patelnią Większość pewnie tak zaczynała


Widziałam Mirko, była patelnia, bez dwóch zdań. Osiedla nic a nic nie widać. Teraz to wygląda jakby w pobliżu był las.
Ale zdjęcie z hakonkami i różanecznikami cudne. Jakie to rodki te giganty? Przepiękne, ile lat mają?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:52, 02 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Dzisiaj u nas było tak, widok z ulicy:









____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Adela 08:53, 03 lut 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
U mnie tylko poprószyło i przy temperaturze dodatniej dziś stopnieje do zera. I tak wygląda zapowiadany armagedon śnieżny?
Na śnieg najbardziej czekają dzieci
Miłego dnia
____________________
Ela - Moja ostoja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies