Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

Wiolka5_7 08:43, 07 lut 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20505
Oj tak kobieta zmienną i twórczą jest
Ile razy to ja się poprzesadzałam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
anpi 11:17, 08 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
Basiu, ale świetne zakupy różaneczników! Będzie jeszcze piękniejsza wiosna!!! U mnie słabo rosną i jak już straszą i słabo kwitną, kupuje następne by mnie znów cieszyły Ale w tym roku obiecałam im mieszankę Bogdzi i lepszą opiekę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
basia3012 14:53, 08 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
anpi napisał(a)
Basiu, ale świetne zakupy różaneczników! Będzie jeszcze piękniejsza wiosna!!! U mnie słabo rosną i jak już straszą i słabo kwitną, kupuje następne by mnie znów cieszyły Ale w tym roku obiecałam im mieszankę Bogdzi i lepszą opiekę


Aniu, ja kiedyś postanowiłam uprawiać w ogrodzie tylko łatwe, niezniszczalne rośliny jak bzy, kaliny, derenie, forsycje itp. Ale jak zobaczyłam rh w ogrodzie Bogdzi, Mirki i jeszcze w innych ogrodach to wzięło mnie na całego. Postanowiłam posadzić i zadbac o nie tak jak one radzą. Może i mnie się uda mieć piękne rh. Bardzo bym chciała.
Postanowiłam również dosadzić trochę karłowych rh na dawne wrzosowisko.
Poprzez rh wprowadzę do ogrodu czerwień. Bo u mnie jej mało było, tylko pierwiosnki czerwone na obrzeżu.
Aniu, ja koktajl Bogdzi zastosowałam w ubiegłym roku na Rasputiny. Bardzo ładnie zareagowały na niego.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 14:58, 08 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Wiolka5_7 napisał(a)
Oj tak kobieta zmienną i twórczą jest
Ile razy to ja się poprzesadzałam


Ale osiągnęłaś swój cel i jest pięknie.
I dlatego przesadzamy aby być zadowolonym i aby nam się podobało.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
malgorzataka... 17:25, 08 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basiu a mogłabyś przekierować mnie na ten koktajl Bogdzi ,bo coś znaleśc nie mogę
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Adela 17:47, 08 lut 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Florovit+pinivit+chelat żelaza
na wiadro 10l tych nawozów, łącznie pół szklanki, mniej wiecej po równio
____________________
Ela - Moja ostoja
basia3012 20:02, 08 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
malgorzatakarpacz napisał(a)
Basiu a mogłabyś przekierować mnie na ten koktajl Bogdzi ,bo coś znaleśc nie mogę


Małgosiu, dokładnie tak jak napisała Ela. Po pół szklanki tych 3 składników na dużą konewkę ew duże 10l wiadro.
Ja na Allegro kupiłam takie żelazo w płynie, chyba 1 litr. I ten koktajl stosowałam nawet chyba ze 2 razy.
W zeszłym roku też szukałam tego przepisu i dziewczyny szybko zareagowały i mi podały. Super jest mieć tu, na forum takie pomocne i przyjazne duszyczki.
A ten koktajl Bogdzi bardzo dobrze zadziałał na Rasputiny i na moje biedne azalie japońskie. Ożyły dzięki niemu.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
malgorzataka... 20:15, 08 lut 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
O dobrze że podpowiedziałaś o azaliach też podleję bo nie najlepiej wyglądają po zimie
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
basia3012 09:54, 09 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
malgorzatakarpacz napisał(a)
O dobrze że podpowiedziałaś o azaliach też podleję bo nie najlepiej wyglądają po zimie


Wiesz Małgosiu, o ile dobrze pamiętam do ten koktajl też był zalecany do oprysku.Podobno super działał na listki. Ale ja chyba nim podlewałam, nie pamiętam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 19:30, 12 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Otrzymałam przesyłkę z zamówionymi miniaturowymi rh na wrzosowisko.






____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies