Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 12:41, 26 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Agatko,
no pewnie! I oczywiście że sa lusy i minusy. Zobaczymy jak zrobię dla siebie ten warzywnik. ale skrzyń nie chcę. Uporządkowana przestrzeń, ze ścieżkami pomiędzy zagonami. Zobaczymy co mi wyjdzie
____________________
Mój nowy ogródek
16:53, 26 paź 2018
popcorn napisał(a)
Agatko,
no pewnie! I oczywiście że sa lusy i minusy. Zobaczymy jak zrobię dla siebie ten warzywnik. ale skrzyń nie chcę. Uporządkowana przestrzeń, ze ścieżkami pomiędzy zagonami. Zobaczymy co mi wyjdzie


a ja z moich skrzyń mocno jestem zadowolona ...powrotu to warzywnika na gruncie sobie już nie wyobrazam
Wendy79 22:01, 26 paź 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)


Ostatnio Agnieszka z Księżycowego się nad tym zastanawiała i nie wiem czy właśnie cześć warzywnego nie przenosi do skrzyń, bo chwasty rosły jak szalone.
Ja nawet truskawki mam w skrzyni

Ale nie ważne - najważniejsze to mieć własny warzywnik - nie wyobrażam już sobie bez niego mojego ogrodu, dzieciaki też


Agnieszka przenosi Może nie do skrzyń, ale na podwyższone grządki, bo na jedną szerokość deski, ale fakt już te sześć postawionych teraz, uporządkowało mi to i owo. Już się też nie mogę doczekać wiosny, nowa jakość w warzywnym

Masz jednak rację, nieważne jak, ważne, żeby chrupać własne zielone.

____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
popcorn 22:57, 27 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Justynko, Twoje skrzynie wymiatają Ale z liniami kroplującymi właśnie! Póki się takich nie dorobię, pewnie bedzie płasko. Zobaczymy.

Agnieszka, też nie moge się doczekać wiosny! Idę do Ciebie zobaczyć te zagonki

Dokładnie, liczy się efekt. Mam 4 dynie z tajskich nasion, ciężko myślę co z nich zrobić
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 08:07, 29 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Nie wiem czemu przegapiłam Twój nowy wątek. Ale już dodałam do obserwowanych
Powodzenia życzę i aby do wiosny
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 09:30, 29 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosiek, pozdrawiam! Jak zacznę nowy ogród to od wiosny bedzie nowy wątek Jupi!
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 09:47, 29 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
Gosiek, pozdrawiam! Jak zacznę nowy ogród to od wiosny bedzie nowy wątek Jupi!


oczywiście i maaaaasssssaaaaa zdjęć jak myślę
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 12:58, 29 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jeśli tylko będzie co fotografować...

buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 19:47, 29 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No to super że prąd będzie już niebawem. Reszta teź się poukłada -nie denerwuj się kobieto. Jeszcze dużo, dużo spraw zabudową, z wykończenióską kto przed robią. Trzymam kciuki żeby było sprawnie i szybko i po twojej myśli Karola
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgataP 08:20, 30 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Karolę rozumiem - sama byłam niecierpliwa, tym bardziej że w pracy wymagania są na już, a architekci, projektanci i budowlańcy to jakby oderwani od tego... terminy zawsze w tyle...

Oby wiosną ruszyła lawina, musisz mieć wszystko przygotowane, bo potem będzie masa pytań - sama wiesz, a gdzie będzie ta szafka, a jaka umywalka, na jakiej wysokości, a gdzie punkty świetlne, a jaki odpływ WC, a płytki to w którą stronę itd itp.... by to ogarnąć albo dobry kierownik budowy ( ja miałam beznadziejnego) albo samemu wszystkiego się pilnuje... kawał roboty przed Tobą...

Ale będzie piękne na koniec, widoku zazdroszczę mocno, wiem ile to znaczy. Nie wyobrażam już sobie mieć domy za płotem...

pozdrawiam Karola
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies