Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

AgataP 12:35, 16 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
Gosia, nie ma za co. Smacznego. Buziaki.

Piszę do Ciebie na priv, może Ci się zechce podejść we czwartek na ryneczek? Hmm tak mi właśnie wpadło do głowy
Co do podagrycznika to strach się bać. Nie jest wszędzie, licze że uda mi się go utrzymać w ryzach...


Bożenko
, cieszę się Buziaki!!!


Ja podagrycznika z rabaty bylinowej wyrywam wczesną wiosną, potem to już w tym gąszczu mogę zapomnieć. Miałam też pod domem na rabacie, wyrwany i na wszelki wypadek przykryte wszystko włókniną. Leży tak od lata i poleży jeszcze, przykryje korą. Jak przestanie wybijać to może włókninę zdejmę, a może nie. Może nie będę ryzykować
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 15:07, 16 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie ryzykuj, Agata! haha

nie mogę się doczekać aż coś się będzie działo... heh
____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 16:13, 16 paź 2018


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A może położyć grubą czarną folię na ten podagrycznik. To lato było idealne na takie pozbywanie się chwastów. Nie wiem jak głęboko się korzeni ale pod folią podobno korzenie gotują się na kilkanaście centymetrów w głąb.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
tulucy 17:02, 16 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Też optuję za folią, włóknina jest za słaba na to zielsko, przepuszczalna.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
popcorn 17:11, 16 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki, dziewczyny! Mam nadzieję jakoś sobie poradzimy
Projektantka nadal mnie olewa, boję się zadzwonić do starostwa, jak mi powiedzą że nadal uzupełnienia nie zrobione... heh

ale póki co skończyłam pracę, biorę młodą i na fitness na siłownię
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:27, 17 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cały tydzień nie ma pani prowadzącej moją sprawę i iczego się nie dowiem w starostwie. Projektantka oczywiście mnie olewa... heh. Masakra!

Dogrywam sprawę z wykonawcą, który jest tak zajęty że też nic mi nie wysyła... a czas ucieka...

Słonko wylazło, Justynka mnie zabije bo ciągle po maliny nie przyjeżdżam, heh. Czasu brak, ciągle coś...

miłego dnia, baby!
____________________
Mój nowy ogródek
tulucy 10:56, 17 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Jakby czas sprzedawali, to nas by spora kolejka stała ... Masakra...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
paniprzyroda 11:34, 17 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Karola, nie wiadomo, czy płakać, czy śmiać się z takiego podejścia projektantów/wykonawców. I co najgorsze nie są to pojedyncze przypadki. U mnie najpierw były poprawki projektu, koniec sierpnia wylaliśmy płytę, a wykonawcy jak nie było, tak nie ma. Niby przygotowuje elementy do montażu u siebie. I tak z tygodnia na tydzień.. chyba w grudniu wejdzie.. ostatkiem sił powstrzymuję się, aby nie pojechać i nie zrobić karczemnej awantury Nasz błąd, że umowy nie spisaliśmy, bo znajomy i jedyny w pobliżu, który szkieletówkę robi. Kolejny rok do tyłu będzie z ogarnianiem/porządkowaniem przestrzeni.
Wiem, że takie wynurzenia Ci nie pomogą, ale mnie para zejdzie po części
____________________
Dwa ogrody
popcorn 13:03, 17 paź 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Łucja, mnie się nie nudzi, ale jestem ogarnięta i wiem wszystko co i jak i jest ok. Naprawdę. Tyle że ci wszyscy ludzie... no heh masakra...

Mariolko, bo oni wszyscy biorą tyle robót ile się da, obiecują cuda niewidy, a potem czeka inwestor... jak idiota...
ale u Was to już tyle trwa, heh

mam nadzieję dogram wszystko i dogadam się tutaj, ale póki co to siwieję, heh... czekam na urlop, może chwilę odpocznę

Trzymam kciuki za Ciebie!
____________________
Mój nowy ogródek
tulucy 14:13, 17 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Karola mnie się też nie nudzi... Tylko czasu jak na lekarstwo ciągle... W sumie to chyba chciałabym się kiedyś móc ponudzić...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies