Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 08:43, 27 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Danusiu, bardzo dziękuję Już musze przeżyć tę którą mam i jej skrajną niekompetencję, bo musiałabym kupić nowy projekt i zacząć całą procedurę od początku... a na to nie mam siły i po prostu szkoda pieniędzy. Pytanie czy bardziej nie szkoda zdrowia z ta... no ale ok przeżyjemy

Mieszkać mam gdzie, jak się obsunie, wszyscy będę żyć Młoda się cieszy bo chce mieć własny pokój i kota ma obiecane, więc...

Od wiosny ruszam z ogrodem na tyłach, tam gdzie budowa nie sięgnie, więc na to się cieszę już No i powoli paprykę wysiewać zamierzam Czekamy na wiosnę

Buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 10:22, 27 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81956
Trzymamy kciuki by się wszystko po myśli udało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 10:48, 27 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ale jesteś spokojna, albo mi się wydaje, no ale co robić? Faktycznie...mus wytrzymać te nerwy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 15:35, 27 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie bardzo mam inne wyjście, po prostu. Robię co w mojej mocy. Świat się nie zawali jak mi się wszystko poopóźnia. Wykonawca ma parę luźnych ekip i jak już będzie miał zielone światło, to zrobi. Jedziemy na narty w Sylwestra i on też jest w mojej ekipie haha, więc oże będzie dobrze

I tak jestem zła, bo fundamenty mogłyby być i w listopadzie, gdyby papiery były na czas... a nie były. Teraz też taka temperatura że możnaby robić. No ale... dobrze że nie sezon, bo by mnie krew jasna zalała. Usiłuję patrzeć na jasne strony tego bałaganu. Ogrodzenie bedzie w marcu i jak pogoda pozwoli będę mogła działać z jagodnikiem, malinami, jeżynami, winoroślami itp itd. Więc nudzić i się nie będzie. Byłoby miło gdyby budowa też ruszyła sprawnie i szybko. A jak będzie, to się okaże...

Najlepszego w Nowym Roku, Danusiu, Tobie, Rodzinie i Babom Wam wszystkim Cieszę się że jesteście
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 23:43, 27 gru 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Babo, tak trzymaj Buziaki.
____________________
Dwa ogrody
Magda70 14:28, 28 gru 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
powoli paprykę wysiewać zamierzam...no rozbroiłaś mnie

Karola, zakochałam się w Azji. Wróciliśmy cali i zdrowi i happy
Daliśmy radę a to najważniejsze!!
Filipiny mega miejscówka i klimaty.

Jeszcze raz dzięki za pomoc i słowa otuchy

Buziaki i spełnienia marzeń życzę
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 22:32, 30 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mariolko, buziaki!

Madzia, cieszę się niezmiernie, super że wszystko się udało! No raczej, wiedziałam że Wam się spodoba

Najlepszego na nowy rok! Myślę o nartach jutro
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 23:00, 30 gru 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Trzymaj się Karolcia w Nowym Roku, Walcz i działaj niech energia cię nie opuszcza a plany i marzenia przybywają wciąż nowe !
Ty jesteś kobietą czynu więc u ciebie musi się coś ciągle ciekawego dziać. Tego ci życzę tego właśnie no i oczywiście zdrowia dla ciebie, Gabrysi i całej rodziny
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 23:26, 30 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu, dziękuję! Wzajemnie, najlepszego!
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 09:58, 31 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola, przydrepciłam i tutaj zastawić dla Ciebie życzenia
W Nowym Roku przede wszystkim siły, bo to od niej zależy jaki ten rok będzie. Pamiętaj wszystkie sukcesy ostatnich 12 miesięcy, by móc je powtórzyć i by mogły być motorem do dalszego działania.
Życzę Ci, radości i miłości w sercu. I aby nigdy nie odstępowała Cię Twoja pozytywna energia, nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Tak trzymaj!
Buziak wielki!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies