Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 21:11, 31 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, dziękuję

Poryczałam się
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 10:40, 03 sty 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Nie rycz mała nie rycz...tylko bierz się do roboty bo nowy rok mamy...nowe plany...nowe pomysły czas uskuteczniać.

Buziaki wielkie i słodkie dla ciebie....i dla Gabrysi też.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
sylwia_slomc... 11:07, 03 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Nikita złożyła najlepsze z możliwych życzeń pozwolisz, że się podepnęTego samego życzę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 13:53, 03 sty 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hehe

na razie przepycham dokumenty i tę babę to bym na suchej gałęzi... no ale...

liczę że do wiosny się uporam... a potem już pójdzie.

W pracy jakoś niepewnie, więc im szybciej się przeprowadzę bliżej lepszego rynku pracy, tym lepiej. Zwłaszcza że mam paru znajomych którzy w razie czego może pomogą. A dojeżdżać stąd do Krakowa... hmmm...

Wyjęłam nasiona papryki i bakłażana, będę siać
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:07, 10 sty 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Papryka i bakłażan w gruncie

Moje dokumenty które mogłam i miałam załatwić, załatwiłam i posłałam do starostwa.
Teraz postepowanie bedzie znowu zawieszone na jakiś czas bo czekamy na kwit o odrolnieniu działki. Odralniają miesiąc, w pokoju obok, w tym samym starostwie.

Bosz jak to się wlecze, flaki z olejem.
Liczę że w lutym pozwolenie będzie, trzymajcie kciuki. Chyba już nic nie wymyślą że brakuje albo jest słabo narysowane...

W lutym wołam elektryka i będę miała skrzynkę z pradem na działce i zacznę płacić za prąd tam umowy z gazownią nie podpisałam, podejdę do tematu jeszcze raz w okolicach marca/kwietnia, a na pewno jak coś się zacznie dziać.

Czekanie, czekanie... heh

miłego
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 17:28, 10 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Życzę ogromnych pokładów cierpliwości bo ja bym chyba z siebie wyszła. Kciuki trzymam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
yolka 19:11, 10 sty 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
I to jest najlepsza wiadomość w Nowym Roku na Twoim wątku. Trzymam kciuki

Parę dni temu z nostalgią obejrzałam po raz kolejny wszystkie zdjęcia, mogłabym na Sal pojechać jeszcze raz, za kilka lat, tak bardzo mi się podobało, odpoczęłam i czuję się teraz fantastycznie, miałam kryzysowy tydzień, ale minął i jest ok.
Pomyślności Na Nowy Rok. Już niedługo jedziecie z Gabi do Gruzji, życzę więc udanego pobytu i wspaniałych wrażeń, przyjdę zobaczyć fotki, może coś wstawisz
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jankosia 08:33, 11 sty 2019


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
No ja to wiedziałam kiedy zajrzeć. Zaczęłaś wysiewy, więc wiosna tuż tuż

Miałaś już wcześniej bakłażany? Jak oceniasz uprawę bez szklarni? Polecisz jakieś dobre odmiany o nie za dużych owocach?

Ja swoich nasionek jeszcze nie przeglądałam, tj. nie przeglądałam w tym roku Strasznie dużo mam takich zebranych gdzieś tam i nie podpisanych. Oczywiście jak po zbiorze przynosiłam do domu i odkładałam na bok to byłam przekonana, że zapamiętam z czego zebrałam. I teraz stoję nad tymi anonimowymi kopertkami i ani w tę...

Fajnie, że z domem będziesz mogła ruszyć już za chwilę. Buziaki noworoczne :*
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
popcorn 09:31, 11 sty 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sylwia, dzięki

Jolka, świat jest wielki, pojedziemy gdzie indziej, jeszzce. Sal była słaba, wierz mi do Azji mnie ciągnie, ale jakoś słabo to widze, może jak w totka wygram No i po Gruzji długo, długo nic, bo musze być i pilnować, już nie mówiąc o wydatkach.
Cieszę się że dobrze się masz, tak trzymaj

Monia, no ja też mam niepodpisane nasiona, ale mało, z grubsza wiem cio to, więc nie zginę. Chyba. A Ty siej, siej, zobaczysz co wyrośnie, miejsca masz aż nadto
Bakłażanów nie miałam, nasiona mam z Chin, cholera wie czy coś wykiełkuje. Nic nie polecę, niestety. Nosi mnie żeby sobie zamówić trochę wynalazków, ale pasuję bo raz że nie mam gdzie tego sadzić, warzywnika na mojej działce w tym roku jeszcze nie zakładam (chyba). A dwa że wynalazków które mam są tony i te nasiona trzebaby wysiewać w pierwszej kolejności bo się starzeją. a nie wydawać znowu pieniądze na nowe. No ale...

Buziaki dla wszystkich Żeby się wiodło


____________________
Mój nowy ogródek
Mirka 10:15, 11 sty 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
popcorn napisał(a)
Papryka i bakłażan w gruncie

Moje dokumenty które mogłam i miałam załatwić, załatwiłam i posłałam do starostwa.
Teraz postepowanie bedzie znowu zawieszone na jakiś czas bo czekamy na kwit o odrolnieniu działki. Odralniają miesiąc, w pokoju obok, w tym samym starostwie.

Bosz jak to się wlecze, flaki z olejem.
Liczę że w lutym pozwolenie będzie, trzymajcie kciuki. Chyba już nic nie wymyślą że brakuje albo jest słabo narysowane...

W lutym wołam elektryka i będę miała skrzynkę z pradem na działce i zacznę płacić za prąd tam umowy z gazownią nie podpisałam, podejdę do tematu jeszcze raz w okolicach marca/kwietnia, a na pewno jak coś się zacznie dziać.

Czekanie, czekanie... heh

miłego

Karola jak ja się cieszę że już wszystko to za mną. Domek na zimę zdążyliśmy przykryć i wstawić okna.
Podziwiam cię za cierpliwość.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies