Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Waclaw 08:34, 28 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale wspaniała wycieczka, dziękuję

Cieszę się, że się spodobało
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 08:36, 28 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)
Mnie również się spodobało


Ewo, Ty często pokazujesz interesujące ogrody. Kiedyś również je poodwiedzam.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
eVka 08:56, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Waclaw napisał(a)
Niedaleko Ciebie.
Jarków, 7 km od Kudowy Zdrój.
W 2018 w Wojsławicach, przypadkowo byłem na wystawie bonsai i warsztatach z ich tworzenia. W Warsztatach nie brałem udziału ale kilku Japończyków w akcji widziałem. Najważniejsza była możliwość oglądania bonsai. Oglądałem kilka wystaw tych roślin w kraju i za granicą ale tak okazałej - nigdy.

Wacław, jak dobrze, że do Ciebie zajrzałam Będę w czerwcu w Radkowie, to do tego pięknego ogrodu zajrzę Właśnie robię zakątek z mini oczkuem wodnym, klonem japońskim i bukiem tricolor, bardzo przyda mi się taka japońska inspiracja

Byłam kiedyś na wystawie bonsai w Zamku Książ, coś pięknego...
____________________
Waclaw 09:25, 28 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
effka napisał(a)

Wacław, jak dobrze, że do Ciebie zajrzałam Będę w czerwcu w Radkowie, to do tego pięknego ogrodu zajrzę Właśnie robię zakątek z mini oczkuem wodnym, klonem japońskim i bukiem tricolor, bardzo przyda mi się taka japońska inspiracja

Byłam kiedyś na wystawie bonsai w Zamku Książ, coś pięknego...


Cieszę się Ewo z Twoich odwiedzin.
Ogród japoński to odmiany zieleni, woda, spokój. Czasami kolorowe akcenty. Obecnie azalie i różaneczniki wprowadzają do ogrodu kolory. W czerwcu również Ci się spodoba - gwarantuję. W Kotlinie Kłodzkiej jest wiele miejsc do zwiedzenia. Rozważ wizytę przy wodospadzie Wilczki. To jeden z najpiękniejszych wodospadów w Polsce. A może najpiękniejszy?
Sprawdź również Skalne Miasto po czeskiej stronie. W Adrszpachach. To niedaleko. Radków to i Szczeliniec i Wambierzyce z bazyliką i szopką. Kopalnia złota w Złotym Stoku. Uzdrowiska. Poszukaj w necie - w Dusznikach są fajne koncerty ( zresztą , nie tylko w Dusznikach).
Jeśli dobrze pamiętam to w książęcej oranżerii jest stała wystawa bonsai. Ostatni raz byłem tam latem 2018 r. Czas odwiedzić znowu
Twój zakątek z oczkiem ciekawie się zapowiada
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
eVka 09:34, 28 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Waclaw napisał(a)


Cieszę się Ewo z Twoich odwiedzin.
Ogród japoński to odmiany zieleni, woda, spokój. Czasami kolorowe akcenty. Obecnie azalie i różaneczniki wprowadzają do ogrodu kolory. W czerwcu również Ci się spodoba - gwarantuję. W Kotlinie Kłodzkiej jest wiele miejsc do zwiedzenia. Rozważ wizytę przy wodospadzie Wilczki. To jeden z najpiękniejszych wodospadów w Polsce. A może najpiękniejszy?
Sprawdź również Skalne Miasto po czeskiej stronie. W Adrszpachach. To niedaleko. Radków to i Szczeliniec i Wambierzyce z bazyliką i szopką. Kopalnia złota w Złotym Stoku. Uzdrowiska. Poszukaj w necie - w Dusznikach są fajne koncerty ( zresztą , nie tylko w Dusznikach).
Jeśli dobrze pamiętam to w książęcej oranżerii jest stała wystawa bonsai. Ostatni raz byłem tam latem 2018 r. Czas odwiedzić znowu
Twój zakątek z oczkiem ciekawie się zapowiada

Jeździmy do Radkowa od conajmniej 15 lat i w zasadzie wszyatkue wymienione przez Ciebie miejsca widzieliśmy ale właśnie Jarkowa zupełnie nie znałam Super, nowe miejsce do zobaczenia i w dodatku ogrodowe!
Ciągle planuję tą mini orientalną rabatkę i azalie to dobry pomysł tym bardziej, że o tak dla klona będę tam kwaśne miejsce szykować
Dziękuję
____________________
gogo 13:39, 28 maj 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Wacku, dzięki
Ja do eMa z argumentem "Skalne Miasto ", żeby i on miał coś dla siebie z wyjazdu do Jarkowa, a on tam był!!!!!.
Nie pomyślałam, że chodził dużo więcej po górach niż ja
Teraz muszę go przekonać, że ja też chcę to zobaczyć.
Będzie " wiercenie dziury w brzuchu "
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Waclaw 14:40, 28 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
effka napisał(a)

Jeździmy do Radkowa od conajmniej 15 lat i w zasadzie wszyatkue wymienione przez Ciebie miejsca widzieliśmy ale właśnie Jarkowa zupełnie nie znałam Super, nowe miejsce do zobaczenia i w dodatku ogrodowe!
Ciągle planuję tą mini orientalną rabatkę i azalie to dobry pomysł tym bardziej, że o tak dla klona będę tam kwaśne miejsce szykować
Dziękuję



Aaaaa, to Ty już wszystko znasz. A ja myślałem, że Ty nowicjusz jesteś i pomagać chciałem
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 14:46, 28 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
gogo napisał(a)
Wacku, dzięki
Ja do eMa z argumentem "Skalne Miasto ", żeby i on miał coś dla siebie z wyjazdu do Jarkowa, a on tam był!!!!!.
Nie pomyślałam, że chodził dużo więcej po górach niż ja
Teraz muszę go przekonać, że ja też chcę to zobaczyć.
Będzie " wiercenie dziury w brzuchu "


Ty to masz z M., że musisz "dziury wiercić" aby wyjechać.
Ja tylko pytam: gdzie jedziemy? Odpowiedź niezmienna: nie wiem. No to jedziemy tu i tu. I tak co weekend . Oboje uwielbiamy podróże.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:16, 28 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
na mojej działce ze stawem kosaćce dają koncert
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 16:22, 28 maj 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies