Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

Basieksp 16:35, 23 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10006
Waclaw napisał(a)
W zimowy, zasypany śniegiem niedzielny poranek pozdrawiam wszystkich sprzed ciepłego kominka


Mam u siebie prawie identyczną kozę, tylko u nas odprowadzenie mamy widoczne, do góry, też jest ok Jest bardzo przyjemnie popatrzeć w płomienie a dodatkowo ładnie i szybko ogrzewa pomieszczenie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Dorota321 17:41, 24 sty 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Fajnie ogrzewacie się przy kominku, ładnie ukryłeś rurę.
Pozdrawiam i byle do wiosny.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Waclaw 13:00, 26 sty 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
eda napisał(a)


musiało ją zaskoczyć to znalezisko taki czerwony puszek mam nadzieję że trafnie znalazłam nazwę pozdrówka dla córki

Dziękuję za pozdrowienia. przekażę.
Córcia często przysyła mi takie ciekawostki. W czasie pandemii spacerują po otaczających miejscowość górach a tak kwitnące drzewa i krzewy rosną tak jak u nas dziko: w lesie.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 13:04, 26 sty 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Basieksp napisał(a)


Mam u siebie prawie identyczną kozę, tylko u nas odprowadzenie mamy widoczne, do góry, też jest ok Jest bardzo przyjemnie popatrzeć w płomienie a dodatkowo ładnie i szybko ogrzewa pomieszczenie


Tak, Basiu. Ogromnie lubimy z małżonką gapić się w płomienie. Wcześniej uskutecznialiśmy to patrząc w ognisko. Teraz ognisko mam w mieszkaniu.
Małżonka bardzo lubi ciepło a ta koza szybko ogrzewa pomieszczenia. Zakręcam kaloryfery bo byłoby zbyt gorąco.
Przyjemnie jest.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 13:08, 26 sty 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Dorota321 napisał(a)
Fajnie ogrzewacie się przy kominku, ładnie ukryłeś rurę.
Pozdrawiam i byle do wiosny.



dziękuję Dorotko za odwiedziny.
Tak, rozkoszujemy się widokiem płomieni. dodatkowo bijące ciepło przyjemnie rozleniwia.
Niedawno, w czasie wizyty gości opowiadałem im o Twoim ogrodzie i przez pomyłkę odezwałem się do koleżanki "Dorotko". Śmiechu było co niemiara bo kobiety zaraz zareagowały co to za Dorotka mi w głowie, .
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
eda 13:14, 26 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Waclaw napisał(a)

Dziękuję za pozdrowienia. przekażę.
Córcia często przysyła mi takie ciekawostki. W czasie pandemii spacerują po otaczających miejscowość górach a tak kwitnące drzewa i krzewy rosną tak jak u nas dziko: w lesie.


Super cieszę się
Dobrze że jest takie otoczenie w zasięgu ręki w tych czasach to skarb
Macham Wacławie
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Waclaw 13:25, 26 sty 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
dziękuję i odmachuję Edytko
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
basia3012 15:14, 15 lut 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
Dziękuję Wacku za odwiedziny u mnie. Zauważyłam przyjemny i ciepły mebelek w domu. Nic, tylko odpoczywać w jego otoczeniu.
Pozdrawiam przedwiosennie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
kasiek 21:29, 16 lut 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Na płomieni popatrzę u Ciebie, u mnie juz od 2 czy 3 lat nie można palić... Cudowny widok
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 19:28, 17 lut 2022


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
basia3012 napisał(a)
Dziękuję Wacku za odwiedziny u mnie. Zauważyłam przyjemny i ciepły mebelek w domu. Nic, tylko odpoczywać w jego otoczeniu.
Pozdrawiam przedwiosennie.

Tak lubimy widok palących się bierwion w kominku, że nawet gdy temperatura w domu tego nie za bardzo wymaga to i tak palimy. Dla radości.
A wiosny Basiu i prac na rabatach już nie mogę się doczekać
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies