Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Między polem, a lasem.

Pokaż wątki Pokaż posty

Między polem, a lasem.

kawa8002 21:20, 31 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
polinka napisał(a)
Ładne sadzonki!


Tak i cena bardzo przyzwoita, tylko brać
____________________
Kasia między polem a lasem
MiluniaB 00:00, 01 wrz 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Co to za trawy?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
kawa8002 06:54, 01 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
MiluniaB napisał(a)
Co to za trawy?


Gracki.
____________________
Kasia między polem a lasem
Wiolka5_7 08:33, 01 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
To miałaś szczęście,że gracki kupiłaś ,super
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
UlaB 11:38, 01 wrz 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Takie zakupy przy okazji - super sprawa bede Cie dopytywac o adresy, bez sensu wozic wszystko z okolic Bstoku... chociaz jak znamzycie tez bede robic zakupy przy okazji
Znasz szkolke w Giżach?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
kawa8002 12:47, 01 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Wiolka5_7 napisał(a)
To miałaś szczęście,że gracki kupiłaś ,super



Taa, był duży wybór. Od małych po 10zł po ogromne po 40. Wzięłam średnie.
____________________
Kasia między polem a lasem
kawa8002 12:48, 01 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
UlaB napisał(a)
Takie zakupy przy okazji - super sprawa bede Cie dopytywac o adresy, bez sensu wozic wszystko z okolic Bstoku... chociaz jak znamzycie tez bede robic zakupy przy okazji
Znasz szkolke w Giżach?


W których Giżach? Choć to bez znaczenia, bo nie znam. Polecasz?
____________________
Kasia między polem a lasem
Magda70 13:03, 01 wrz 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kawa8002 napisał(a)
I dzisiejsze zakupy, przy tzw. okazji.





Śliczne są!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ElzbietaFranka 13:14, 01 wrz 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
kawa8002 napisał(a)
Nie wytrzymałam.



Tym oto sposobem 7 klonów jest na miejscu. Muszę je jeszcze porządnie opalikować.




Klon Ginnala – podgatunek klonu tatarskiego.
Przeglądałam wątek i natknęłam się na tego Klona. U nas na osiedlu rosną ok. 20 letnie już pięknie wyrośnięte prawie drzewa. Jesienią przepięknie się przebarwia ale nawet jak kwitnie też piękny.
Jeżeli chcesz mieć duże drzewa to nie przycinaj jak małe trzeba go przyciąć, aby nie zdominowały terenu.
Na kamyki to lepiej jak są większe liście można zgrabić. Liście brzozy to tragedia wiem coś o tym, bez dmuchawy ani rusz. Jeszcze jak są suche to ok. ale często wieje i pada deszcz wklepują się w żwir i nawet dmuchawa nie pomoże.
Dobrze by było jakbyś wypieliła to kółko bo widzę,że tam rośnie paskudny chwast jak ci się rozsieje będziesz co tydzień grzebała w tym żwirze.

Poza tym dobrze sobie radzisz.
Odnośnie trawy odpisze za jakiś czas

Pozdrawiam


____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kawa8002 13:31, 01 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
ElzbietaFranka napisał(a)

Klon Ginnala – podgatunek klonu tatarskiego.
Przeglądałam wątek i natknęłam się na tego Klona. U nas na osiedlu rosną ok. 20 letnie już pięknie wyrośnięte prawie drzewa. Jesienią przepięknie się przebarwia ale nawet jak kwitnie też piękny.
Jeżeli chcesz mieć duże drzewa to nie przycinaj jak małe trzeba go przyciąć, aby nie zdominowały terenu.
Na kamyki to lepiej jak są większe liście można zgrabić. Liście brzozy to tragedia wiem coś o tym, bez dmuchawy ani rusz. Jeszcze jak są suche to ok. ale często wieje i pada deszcz wklepują się w żwir i nawet dmuchawa nie pomoże.
Dobrze by było jakbyś wypieliła to kółko bo widzę,że tam rośnie paskudny chwast jak ci się rozsieje będziesz co tydzień grzebała w tym żwirze.

Poza tym dobrze sobie radzisz.
Odnośnie trawy odpisze za jakiś czas

Pozdrawiam

Witaj.

Klony siedzą, poza tymi trzema, bo jeszcze dumam, jak je usadzić i z czym połączyć.
Zielsko muszę wypielić, ale ciągle mi czasu brakuje, albo chęci, albo leje. Tym bardziej, że nadal jestem z nim w kropce. Niby coś się klaruje, ale słabo i jakoś mało zdecydowanie.
Brzozy mam w innym miejscu i już wystarczy. Poza tym dookoła działki mam ich mnóstwo i liści też, więc wiem, o czym mówisz.
Z trawami pod klonami też się motam. Domówiłam wczoraj Hakonki i pewnie je wsadzę, tylko, czy same. Ładnie wygląda taka zielona plama, ale czy nie będę dosadzała kolorów? Pewnie będę
____________________
Kasia między polem a lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies