Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Między polem, a lasem.

Pokaż wątki Pokaż posty

Między polem, a lasem.

kawa8002 18:21, 15 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
wiklasia napisał(a)
cudo


Póki co stoją w salonie, bo nie mogę się na nie napatrzeć. Tak niewiele trzeba
____________________
Kasia między polem a lasem
kawa8002 18:21, 15 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Wiolka5_7 napisał(a)
Też bym chciała taki prezent


Taki trochę wymuszony, ale liczy się fakt, że są
____________________
Kasia między polem a lasem
Wiolka5_7 19:45, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
kawa8002 napisał(a)


Taki trochę wymuszony, ale liczy się fakt, że są

Oj tam oj tam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sarenka 08:50, 18 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Bardzo fajny prezent

Kasia,a drzewa masz wybrane do posadzenia?
Kanzan masz szczepione na jakiej wysokości?
____________________
Magda W samym sloncu
kawa8002 09:21, 18 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
sarenka napisał(a)
Bardzo fajny prezent

Kasia,a drzewa masz wybrane do posadzenia?
Kanzan masz szczepione na jakiej wysokości?


Hej, czytałam wczoraj Twoje rozmyślania nt drzew i sama zaczęłam się zastanawiać. Myślałam o klonie Red Sunset, może ewentualnie Sumak tiger eyes, ale on jest niski. Chciałabym trzy sztuki wielopeinne, ale jak nie znajdę, to będzie 5 "na kiju". Po głowie chodzi mi jeszcze jakaś śliwa ozdobna (pissardi?), ale też wielopienna.
Kanzany szczepione na 2 metrach
____________________
Kasia między polem a lasem
sarenka 09:25, 18 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wielopienne fajne bo potem można byłoby pomiędzy hamak dać i jeszcz e dzieci mogą się wspinać. Zapomniałam o tym......
____________________
Magda W samym sloncu
Dragonka 17:45, 18 lut 2020


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
hej Kasiulka Widzę, że walczysz dzielnie.. To dobrze, bo potrzebuję i ja naładować się pozytywnie, a jak Ty przy takim areale dajesz radę, to i ja może w końcu się zbiorę, nie? Ty przynajmniej nie próżnowałaś, widać postępy!
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
kawa8002 17:52, 18 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Dragonka napisał(a)
hej Kasiulka Widzę, że walczysz dzielnie.. To dobrze, bo potrzebuję i ja naładować się pozytywnie, a jak Ty przy takim areale dajesz radę, to i ja może w końcu się zbiorę, nie? Ty przynajmniej nie próżnowałaś, widać postępy!


Przyznam szczerze, że kiedy zniknęłaś, to i mnie chęci jakoś opuściły. Obraziłam się na ogród, rośliny, ziemię, pogodę i wszystko, co się z tym wiąże. Jakoś koło grudnia powoli zaczęło mi odpuszczać i znowu wpadłam w szał planowania, wymyślania, kupowania.... kopnęłam się w d..ę i się zatrzymałam. teraz mam silne postanowienie robienia PO KOLEI, bo z tym od zawsze mam problem, i niestety wiem, jak to się kończy. Prawdę dziewczyny pisały, że cierpliwość jest istotna, ale ja z tych mało cierpliwych jestem. Uczę się siebie, ogrodu i przy okazji innych rzeczy. Damy radę, tylko czasem trzeba trochę odpuścić.
____________________
Kasia między polem a lasem
Dragonka 10:06, 19 lut 2020


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Oj, cierpliwość to nie jest cnota, którą bym posiadała Ja miałam fazę totalnego zwisu ogrodowego,( i nie tylko ogrodowego ) ale to z powodu kłopotów zdrowotnych Taty i swoich, wszystko stało się po prostu nieważne. Nie żebym nagle teraz nabrała jakiegoś super-powera czy optymizmu do zmagań ogrodowych, nie, hehe. Mam świadomość,że u mnie to idzie w iście ślimaczym tempie,a ja mam mini w porównaniu do Ciebie.

Doszłam jednak do wniosku, że wcale się nie będę napinać, że w tym roku zrobię wszystko, bo już wiem, że nie. Ja, podobnie jak Ty, będę musiała robić wszystko bez pomocy ekipy jakiejś i sprzętu, więc sama wiesz... Oby tylko materia ożywiona nas nie zdominowała i nie pokonała, będziemy się wspierać mentalnie
W tym roku chcę tylko rabatę przed wejściem ( 4x8m )i może, ale to może pod jadalnią, z boku domu, czyli kolejne ok 30m2 i tyle.
Ty już masz chociaż fajny plan zrobiony..jeszcze będzie przepięknie Kasiu
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Wiolka5_7 18:48, 20 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Zmierzyłam...liatry od pnia derenia są na 1,20m a rozstaw liatr po 1m,bo są sadzone pomiędzy derenie...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies