Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Agatorek 18:28, 19 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Astry piękne
A trawnik wygląda jak pluszowy
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 19:21, 19 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Gardenarium napisał(a)



Pełne astry słabiutko u mnie przyrastają lub wcale, za to z miniaturowych krzaczków wystrzeliły w górę ostro. Ale te na zdjęciach drobniutkie i delikatne bardzo mnie urzekły, na takie muszę zapolować Widzę, że i u Was mocno wiało.
Ogród jesienią wchodzi w całkiem nowy wymiar, inny świat jakby
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Martka 20:46, 19 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Gardenarium napisał(a)
Ten widok radykalnie się zmieni już niedługo. Za jeziorkiem, pośrodku powstanie trawnik, z rzeźby na wodzie w głebi poleci woda, a ogród różany (po lewej) rozkwitnie różami i kwiatami. Plus rzeźby romantyczne.



Czekamy na otwarcie ogrodu różanego
basia3012 22:17, 19 wrz 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Wszystko obejrzałam z zachwytem, wszystko bardzo pięknie wygląda. A nowe rabaty też zapowiadają się przepięknie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Magleska 22:17, 19 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Danusiu
po wizycie u Was zupełnie inaczej mi się fotki ogląda wiem ,gdzie jestem

jest tak pięknie ,że żałuję tylko ,że mam tak daleko i nie mam żadnego dłuższego wolnego by przyjechać ponownie .....

czekam niecierpliwie na Twoją różankę

astry -zachwycające .....dalie zjawiskowe -jeszcze bardziej podziwiam ,bo trochę zachodu przy nich jest mam nadzieję ,że tych moich pierwszych sztuk nie zaprzepaszczę -głośno wołaj ,że trzeba wykopywać

A Witka to Ci tu pół forum zazdrości posklejać donice ......ech -mój by nawet nie spróbował naprawić .....

Buziaki dla Was

ps .wracam jeszcze raz fotki oglądać



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gardenarium 08:20, 20 wrz 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Madziu, dalie warte są zachodu w 200%. Astry też, bo dają mega kolory w październiku, gdy już mało co kwitnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beamilusia 10:03, 20 wrz 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Danusiu. Przepiękna u Ciebie pora roku. Jeszcze kolorowo i różnorodnie na rabatach. Na limonkowej jakby słońce świeciło bez przerwy . Rzeźba znalazła godne miejsce nad wodą w romantycznym miejscu, w zatopionym ogrodzie. W donicach u Ciebie letnie, obfite kompozycje, jakby jesień miała zawitać dopiero za kilka miesięcy. Na rabatach obfitość kwiatów, barw, kształtów. Patrząc na Twoje dalie, aż chce się je mieć w następnym roku. Nie mam ich, ponieważ nie mam gdzie przechować karp zimą. I astry jesienne zaczynają kwitnąć, czyli spektakl się rozpoczyna. Widzę, wernonia kwitnie, u mnie dopiero pączki pokazuje, w zeszłym roku nie zdążyła zakwitnąć. Jednak u Ciebie dużo cieplej. U mnie już jesienią czuć. Rabata najstarsza u Ciebie, Danusiu zawsze mnie ciekawi, jak wygląda o każdej porze roku. Widzę, opanowana teraz przez trawy, przepięknie, zwiewnie. Nowe rabaty, nawet bez róż i roślin, już mi się podobają. Zachwycam się tymi kształtami ścieżek...i tym kołem na środku. Kiedyś już pisałam, że Twój jeden pokój ogrodowy, to u mnie prawie cały ogród.
Witka podziwiam, że dał radę skleić tak cenne donice(ale On to złota rączka, wszystko potrafi). Ja bym się załamała widząc donice w postaci gruzu. Naprawić nie miałby kto.
Przepięknie wszystko wygląda ,kwitnie. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
w_zaczarowan... 10:13, 20 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 37
Gardenarium napisał(a)





czy można prosić o dopisanie nazw odmian dalii?
____________________
Anka_Kubanka
w_zaczarowan... 10:17, 20 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 37
Gardenarium napisał(a)




jesień u Ciebie jest cudowna, zmienność kolorów wciąż mnie zachwyca
____________________
Anka_Kubanka
Mgduska 15:11, 20 wrz 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Gardenarium napisał(a)
Najpierw aster dla Magduski Chyba to Violetta?




Jeszcze takie





Danusiu Wszystkie piękne
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies