Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

antracyt 19:42, 30 wrz 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11665
Bardzo dziękuję na pewno będę ich szukać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 21:54, 30 wrz 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Gardenarium napisał(a)
Najbardziej lubię mocne kolory i ciemne liście.





Wcale się nie dziwię, piękne są Bardzo lubię czerwienie w różnych odcieniach z fioletami. Dobre, mocne zestawienie.
____________________
Sałatka pokrzywowa
ElzbietaFranka 23:31, 30 wrz 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Danusiu dziękuję za zaproszenie postaram się. Teraz też muszę trochę uporządkować swoje włości, ale jak będzie ładna pogoda to kto wie może przyjedziemy popatrzeć w realu.

Te bishop też miałam różne kolory żółty, amarantowy, różowy jeszcze mam, ale one coś słabo u mnie rosną w dobrej ziemi z obornikiem i takie słabe. Myślę, że potrzebują więcej czasu na wegetację a u mnie późno wiosna i to wszystko słabe. Nim rusza to znowu jesień i chłodno.

Ale posiałam w tym roku kołnierzykowe o ciemnych liściach te to kwitną dobrze. Tylko znowu je upchałam nie mają miejsca.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gardenarium 10:09, 01 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Oczekuję Elu, pozdrawiam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:14, 01 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zainteresowane ogrodomaniaczki zapraszam 9-10 października i następny weekend
16-17.10 na "wyprzedaż garażową"- na razie to, co zdążyłam "odkopać" z ogrodu Babci Jasi i to co na wierzchu, ale będę donosić.
Jak to na wyprzedaży garażowej - mydło i powidło - wszelkie starocie które przydać się mogą


Balie ocynkowane na tulipany i na warzywa (np. cukinie), dzbanuszki-wazoniki, wszelkie skorupy "włocławek" (mam wielką kolekcję w tym wagę i zegar), może jakieś ogrodowe kubki, talerzyki, karafki itp drobiazgi.

Na razie zamówiłam etykietki i pomyłam różne "skorupy".

Zbieram na duże, atrakcyjne drzewo

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hankaandrus_44 11:09, 01 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Chętnie bym się wybrała na Twoją "wystawę garażową". Ale niestety, Twoje terminy nie współgrają z moimi. Życzę dobrych pozysków za "skorupy".
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gosiek33 11:31, 01 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bardzo podobają mi się te ciemnolistne dalie - najbardziej Bishop of Auckland i Bishop of Oxford
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gardenarium 12:13, 01 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
hankaandrus_44 napisał(a)
Chętnie bym się wybrała na Twoją "wystawę garażową". Ale niestety, Twoje terminy nie współgrają z moimi. Życzę dobrych pozysków za "skorupy".


Haniu, zapraszam poza terminami, jeśli znajdziesz chęć
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ElzbietaFranka 12:43, 01 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Polecam bardzo dęby błotne nawet na szpalery,aleje nie będą przeszkadzały innym roślinom. Danusiu kupione w Melonie ale w innych szkółkach też są. Stamtąd przywieźli na miejsce.
Nie długo posadzę klony Oktober Glory zamówiłam 2 szt
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
hankaandrus_44 12:47, 01 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Danusiu, dziękuję za zaproszenie, pomyślę o tym, pendolino u mnie istnieje, więc nigdy nic nie wiadomo. Najprędzej wiosną.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies