Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

edi75 16:36, 01 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2081
Dziękuję szefowo za odwiedziny
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
ElzbietaFranka 20:07, 01 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13901
Czytałam artykułów z "Zwierciadła". Gratuluję Danusiu że znalazłaś się w 100-e najładniejszych ogrodów Emmy Rauss. Coś mówiłaś kiedyś ale, że już jesteś to gratuluję.

Czytając artykuł przypomniałam sobie swoje zachcianki z dzieciństwa a nie mogłam ich realizowac. Odwieczne marzenie siać astry a sklep nasienny bardzo daleko.
Te koszmarne czasy, sierp i kosa do trawy nic nie było. U ciebie nożyczki czy nóż do trawy. Od dziecinstwa ciągoty do zieleni i roślin.
Pamietam sklep róg Kruczej i Alei Jerozolimskich też stałam przy witrynie i patrzylam. Później woda płynęła po szybach i nie bylo nic widać mus wejść do sklepu.
Masz to szczęście że znalazłaś czy ona Ciebie bratnia duszę i dzielicie się swoja pasję to pełnia szczęścia.

Pozdrowiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gardenarium 21:18, 01 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Elu, te 100 najpiękniejszych... to było 5 lat temu, obecnie udzieliłam wywiadu na temat nowego ogrodu, a oni odgrzali stary czyli.. bukszpanowy. Niemniej jednak zdałam relację ze swojego życia i z pasji. Chodziło mi o nowy ogroód a dali stary. Mam nadzieję że w Twoim Stylu (kiedyś) ma być nowy ogród.

Ja nie czytałam, pamiętam co mówiłam w wywiadzie
Natomiast moje przemyślenia są takie: gazeta potrzebuje sensacji, a ta sensacja to już była dawno. Teraz mam nowy ogród.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:26, 02 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
hankaandrus_44 napisał(a)
Danusiu, dziękuję za zaproszenie, pomyślę o tym, pendolino u mnie istnieje, więc nigdy nic nie wiadomo. Najprędzej wiosną.


Pedolino to super, jeśli zatrzymuje się w Pruszkowie to odbiorę, albo z W-wy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hankaandrus_44 09:34, 02 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7200
Jeszcze raz dziękuję, i wezmę pod uwagę możliwość odbioru mnie z dworca. Dla mnie Warszawa to jak Ameryka -inny świat.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Dorota321 09:53, 02 paź 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 900
Gardenarium napisał(a)

[img
Lubię to miejsce w Twoim ogrodzie, na pewno z ławeczek jest piękny widok na kawał ogrodu. Kolejne moje ulubione to nad stawem kąpielowym, oj posiedziałabym tam bardzo chętnie.
Niestety mogę podziwiać tylko zdjęcia, zawsze byłam na bieżąco w Twoim wątku Danusiu. Teraz też szybko nadrobię zaległości.
Pozdrawiam i dziękuję za czujność.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Gardenarium 22:34, 02 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
hankaandrus_44 napisał(a)
Jeszcze raz dziękuję, i wezmę pod uwagę możliwość odbioru mnie z dworca. Dla mnie Warszawa to jak Ameryka -inny świat.


Haniu, to nie koniec świata, wysiadasz na odpowiednim peronie i jesteś
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:12, 04 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W astrach i boltoniach


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:13, 04 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:14, 04 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies