Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Milka 07:04, 05 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, po prostu bosko, chyba o tej porze najlepiej mi się podoba. Nowe miejsce rewelacja, podziwiam was
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Martka 07:14, 05 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Co to za feeria barw i świeżości Od tego miejsce nie można się nie uzależnić Bezprecedensowe jest. Perspektywa na wgłębiony od drzwi gotyckich powala. Rozmach, fantazja, precyzja, Danusiu, dużo radości Wam życzę.
Gardenarium 07:47, 05 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W odpowiedzi na pytania, to białe to Boltonia asteroides. Rośnie wszędzie po moim rozmnożeniu dwa lata temu, chyba z 30-40 sadzonek narobiłam.




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:53, 05 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szersza perspektywa, od drzwi gotyckich. Sunken Garden nabrał właściwego wymiaru.



To jest od tyłu, czyli idziesz w stronę bramy do wyjścia. Stąd widać drzewa (brzozy) na Olszowej.

Natomiast tu gdzie stoję robiąc zdjęcie, będzie wprawiona rama a w nią stare drzwi, prawdopodobnie z kościoła. Mam do wyboru dwie opcje, drzwi jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Musimy je przymierzyć i zobaczyć, które będą bardziej właściwe.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:57, 05 paź 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dodam, że mamy sąsiadów i robią porządki z zaroślami. Na szczęście drzewa od naszej strony w pasie 15 m pozostały. Przecierane są drogi i ścieżki.

Zapewne po budowie rezydencji, powstanie zadbany ogród. Co prawda na 13 ha to trudne do zrealizowania, ale działania z rozmachem i dużym sprzętem znacznie przyśpieszą realizację.. Życzymy Sąsiadom wszystkiego najlepszego i powodzenia

Ze swojej strony będziemy wspierać dobrą radą. Kto jak nie my!
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gosiek33 09:01, 05 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125

Gardenarium napisał(a)




Danusiu czy środkowy plan to grujecznik, znasz odmianę?



Gardenarium napisał(a)
Jest trawnik








Perfekcyjny widok


czy na drugim zdjęciu jest przebarwiony judaszowiec, wiesz jaka to odmiana?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 09:02, 05 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gardenarium napisał(a)
Dodam, że mamy sąsiadów i robią porządki z zaroślami. Na szczęście drzewa od naszej strony w pasie 15 m pozostały. Przecierane są drogi i ścieżki.

Zapewne po budowie rezydencji, powstanie zadbany ogród. Co prawda na 13 ha to trudne do zrealizowania, ale działania z rozmachem i dużym sprzętem znacznie przyśpieszą realizację.. Życzymy Sąsiadom wszystkiego najlepszego i powodzenia

Ze swojej strony będziemy wspierać dobrą radą. Kto jak nie my!



Wydaje się, że wzajemnie macie do siebie szczęście
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
hankaandrus_44 09:11, 05 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Trawnik idealny, dobrze, że pogoda pozwoliła na jego położenie. Oby krety pod nim nie szukały wyjścia swoich kominów. Ale pewnie macie tam siatkę, to nic im nie da rycie.

Całością jestem zachwycona! Gratuluję.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Roocika 10:08, 05 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Gardenarium napisał(a)
Szersza perspektywa, od drzwi gotyckich. Sunken Garden nabrał właściwego wymiaru.



To jest od tyłu, czyli idziesz w stronę bramy do wyjścia. Stąd widać drzewa (brzozy) na Olszowej.

Natomiast tu gdzie stoję robiąc zdjęcie, będzie wprawiona rama a w nią stare drzwi, prawdopodobnie z kościoła. Mam do wyboru dwie opcje, drzwi jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe. Musimy je przymierzyć i zobaczyć, które będą bardziej właściwe.



Cudny widok.
Podziwiam w ukryciu...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
MartaCho 10:36, 05 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Podziwiam nieustannie- przepięknie u Was! Za każdym razem narzuca mi się określenie- impresjonistycznie- przepięknie!

Zazdroszczę sąsiadom takiego sąsiedztwa
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies