Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

eVka 10:48, 31 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Danusiu, gdzie można kupic takie cudowne kolumny do róż, jakie są u Ciebie?
____________________
Marga 22:22, 01 wrz 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Strasznie się cieszę Danusiu, że zobaczę "Twoją Anglię" w Mai Ten ogród jest tak wyjątkowy, że wiedziałam, że to tylko kwestia czasu Już nie mogę się doczekać.
____________________
Ogród dla moich synków
Gardenarium 23:45, 01 wrz 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trudnepoczatki napisał(a)
A ja trochę z innej beczki.Danusiu tak sobie myśle jak jesteś cały dzień w ogrodzie Twoje psinki są w domu czy je zabierasz ? Jak same to pewnie bardzo za Tobą tęsknią. Dawno ich nie pokazywałaś pokaż proszę aktualne zdjęcia. Kocham te Twoje schroniskowe mordki, swoją też bo też ze schroniska.Piękna para czterech łapek w przepięknym ogrodzie. Pozdrawiam serdecznie.


O 6 rano idzie z nimi Witek. Ja zostaję w domu do 9-9.30 - idę z nimi na spacer.

To im wystarczy do 14-15 kiedy to wraca do domu Grzesio. Potem idzie z nimi kolejny raz o 18. A my idziemy w nocy, o 21-22.
Czyli wychodzą 5 razy dziennie, a w domu mają swobodę.
Gdy je brałam, przeszkadzały w pracy a poza tym, były narażone na niebezpieczeństwo kleszczy, lisów, oraz wpadnięcia pod ciężki sprzęt.

Nie jestem w ogrodzie codziennie, czasem jestem w domu cały dzień. Albo wracam w południe
Gdy Grzesia nie będzie, ja jadę do domu, a potem wracam do zajęć ogrodowych.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:49, 01 wrz 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
effka napisał(a)
Danusiu, gdzie można kupić takie cudowne kolumny do róż, jakie są u Ciebie?


Może będzie można kupić, to tylko kwestia ceny. Tylko nie wiem, czy cena 400 zł by odpowiadała, są wysokie, wykonane z grubego drutu i zabezpieczone dwa razy przed rdzą.

W sklepach są dostępne tylko byle jakie z cieniutkiego drucika, a te są masywne i efektowne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 00:48, 02 wrz 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudo. Napatrzeć się nie mogę.
pozdrawiam, Danusiu!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Joku 12:18, 02 wrz 2018


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12202
To ja się już ustawiam w kolejce po owe kolumny .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardenarium 17:28, 02 wrz 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
laurowisnia napisał(a)
Spaceruję sobie dziś tutaj Danusiu i dochodzę do wniosku, że wciąż brakuje mi traw w ogrodzie, i tej zwiewności, którą wnoszą.
Jeszcze zapytam o nazwę dalii, jeśli jest znana, będę poszukiwać podobnej.




Ta dalia nazywa się 'Vassio Meggos' i jest cudnie dekoracyjna, wielka czapa 20-25 cm, wys. dalii 120-150. Lekki fiolet.
U mnie bym powiedziała jasny róż. Wygląda jak uczesana fryzura.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:35, 02 wrz 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Joku napisał(a)
To ja się już ustawiam w kolejce po owe kolumny .

Gdy otworzymy ogród, wiele rzeźb i obelisków oraz innych efektownych dekoracji ogrodowych, mam nadzieję, będziemy sprzedawać
Ale na razie produkcja jest na nasze potrzeby Trzeba wykonać nadprodukcję Mam na razie 3 modele obelisków, wszystkie świetne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martka 21:46, 02 wrz 2018


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Cudnie! Czekam na ten moment z utęsknieniem!!! Wiem, ze to będzie miejsce wyjątkowe.
mira 08:50, 03 wrz 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Podglądam stale i bujność widzę i bajeczne obrazy. Mnie się już podlewać nie chce a to trzeba.
Czym zasilałaś dalie bo chyba nie narzekasz na obfitość kwitnienia.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies