Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Nikita 00:51, 13 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Danusiu, bardzo żałuję ze nie mogłam do Ciebie dotrzeć wraz z dziewczynami z ekipy łódzkie...oglądając relację zdjęciową jeszcze BARDZIEJ zazdraszczam osobom, które mogły zobaczyć w realu Twój "drugi świat".
Przepiękny ogród, który zachwyca ogromem pracy i sercem jakie w niego włożyłaś.
Witkowe detale zdobnicze na betonowym tarasie to po prostu dla mnie "mistrzostwo świata". A ozdoby "rdzą malowane" wielce zachwyciły moje oko...fantastycznie wkomponowały się w ogród...istne cudeńka.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
kasja83 08:04, 13 cze 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Danusiu cudowny ogród...i ozdobny i warzywny!Rośliny dorodne, Piękna architektura.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
08:55, 13 cze 2018
ilość sałaty imponujaca ))ale pomidorów też sporo ....a one wymagaja najwiecej pracy z całego warzywnika ale je przynajmniej do słoików nożna zamknąć ...wekowania będziesz miło wspominac w zimie

Kibicuje angielskim rabatom ))

Gardenarium 09:03, 13 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)

Tego podejścia muszę się naumieć bo mam frustrację, że nie nadążamy zjadać tego co posadzone w warzywniku, a mam o wiele mniejszy od Twojego


Sylwia, oczywiście, podejścia trzeba się naumieć, że warzywnik nie może być pusty..nie trzeba wszystkiego jeść, trzeba też cieszyć się widokami rosnących warzyw.

Kiedyś zrobię inne warzywniki, bardziej luksusowe i tam w ogóle nie będę wyrywać warzyw, będą sobie rosły zdobiąc to miejsce i pokazując co z czym można sadzić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:04, 13 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
eee_taam napisał(a)
ilość sałaty imponujaca ))ale pomidorów też sporo ....a one wymagaja najwiecej pracy z całego warzywnika ale je przynajmniej do słoików nożna zamknąć ...wekowania będziesz miło wspominac w zimie

Kibicuje angielskim rabatom ))




Mam takie pomidorki co jak paprykę, mozna nadziewać, puste w środku, są takie do suszenia, ale najwięcej do jedzenia. W dużym namiocie jest około setki, plus w warzywniku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
abiko 09:11, 13 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Taka cisza była u Ciebie a tutaj takie spotkanko Fajnie, bo kiedyś bywało święto róż u Ciebie
Zupełnie inny ogród, ale taki, który pokazuje Twoją prawdziwą naturę.. już samo to jak o nim piszesz świadczy, że jesteś tam szczęśliwa nawet tyrając
Rabaty bylinowe bliskie mojemu sercu, no tak nie umiem ich jeszcze skomponować ale będę miała się teraz gdzie uczyć

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Gardenarium 09:14, 13 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Abiko, dobrze napisane, bardzo celnie, nawet tyrając do upadłego - jestem tam szczęśliwa Jesteśmy, bo Witek też tyra, czasem do 22:30
Ja do 22
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
09:14, 13 cze 2018
Gardenarium napisał(a)



Mam takie pomidorki co jak paprykę, mozna nadziewać, puste w środku, są takie do suszenia, ale najwięcej do jedzenia. W dużym namiocie jest około setki, plus w warzywniku.


ja mam 25 pomidorow słoikowo-jedzeniowych jeden koktajlowy i sama to wszystko obrabiam i wekuje ...to wiem ile to roboty jest ...dla 3 ludzi nie do przejedzenia )) zeszłoroczne słoiki skończyliśmy jeśc w kwietniu jadłospis tygodniowy był mocno pomidorowy na zmiane z buraczkowym - bo te tez zasłoikowałam
09:21, 13 cze 2018
w wolnej chwili napisz proszę odmiany pomidorów ktore posadziłaś ...i tych sałat nie kwitnacych tez

dzięki
abiko 09:23, 13 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Gardenarium napisał(a)
Moja ulubiona ławka (ławka Przyjaciółek). Tylko Hania ma taką samą, a były tylko dwie na całą Anglię





Danusia co to jest takie wysokie za ławką przyjaciółek, kwitnące na biało?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies