Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Basilikum 20:35, 29 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Swoje miejsce i swojego mezczyzne pelnia szczescia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nowa12 21:26, 29 gru 2018


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Czy stożki używasz tylko z bukszpanów czy formujesz rowniez z innych roślin np. świerków?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Gardenarium 21:33, 29 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Głównie używam z cisów, a ze świerków mam plantację i zamierzam formować.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GorAna 21:47, 29 gru 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Danusiu, świetny prezent
Super smakuje winko, czy nawet szklanka wody w towarzystwie najbliższej osoby
Pozdrawiam jeszcze w starym roku i życzę, żeby Wam się szczęściło w Nowym 2019 Roku
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
mira 23:11, 29 gru 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Rany jak za dawnych czasów, lecisz nie nadążam - czuję jakąś atomową energię, a jak przeczytałam ,że zima Ci nie wadzi tak strasznie to mało co ze stołka nie spadłam co to się porobło
prezencik podziwiałam - cudo - wzorek taki świąteczny akurat

proszę napisz jak to jest z tymi deskami opalanymi - kiedy się je opala bo widziałam że skrzynie stoją nie opalone a potem opalone - czyli do ziemi poszły dechy ? nie wiem

nad wysokością się zastanów - strasznie wysycha chyba że będziesz mieć w każdej nawadnianie - ja mam dwie wyższe i dwie niższe i wolę te niższe

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 13:05, 30 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Miro, sama się dziwię, ale to ziemia tak zmienia człowieka.

Deski najpierw były skręcone w skrzynie bez dna czyli ramy, ustawione na gruncie na wierzchu i dopiero potem opalone. Na sam koniec.

Te duże długie, nie wszystkie są opalone, tak zostały bez niczego, ale tylko kilka.
Czasu i rąk do tej roboty zabrakło. To warzywnik na krótko, więc nie za bardzo się przykładaliśmy no i było tyle innej roboty, ze odpuściliśmy.

Wysokość skrzyń będzie wyższa. Projekt nowego warzywnika jest tak wspaniały, że muszą być wysokie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gruszka_na_w... 13:52, 30 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Odwiedziny w tym wątku to najlepszy zastrzyk energetyczny jaki można sobie zafundować. Ręce i nogi od razu chciałyby ruszyć do pracy.
Ten nowy ogród to ogromne przedsięwzięcie, świetnie zaplanowane, udokumentowane i realizowane. Możliwość cichego przyglądania się temu to olbrzymia przyjemność.
Ciekawa jestem tego nowego warzywnika.
Wypada życzyć zdrowia, sił i powodzenia w realizacji marzeń.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
hanka_andrus 18:31, 30 gru 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jestem w stałym zachwycie
na Wasz apetyt na życie!
I biorę za przykład Wasz sznyt,
By nie zapleśnieć w domu zbyt.

Daliowy zawrót głowy
dopadł również mnie.
I już planuję,
co wsadzę i gdzie.

Pozdrawiam

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Monia81 19:03, 30 gru 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8001
Danusiu rabata jednoroczna wymiata, pełnia barw, aż musiałam parę razy obejrzeć, dalie rewelacyjnie współgrają z innymi roślinkami, cudne zestawienia z nimi powstają ławeczkę popodziwiałam, w takiej scenerii, ależ herbatka smakuje na pewno a w nadchodzącym roku życzę dużo zdrówka, radości, uśmiechu na twarzy każdego dnia pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 19:21, 30 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81865
O kurcze czyli na warzywnik jest jeszcze inny plan? Czyli może być jeszcze ładniej.
A wydawałoby się, że nie bardzo jest co poprawiać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies