Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 20:48, 30 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Będzie warzywnik Na razie jest tylko na papierze, a w realu jeszcze długo muszę czekać, bo będzie przeniesiony daleko. Za jeziorko.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Radziu2013 21:17, 30 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Gardenarium napisał(a)
Będzie warzywnik może nawet najpiękniejszy na świecie Na razie jest tylko na papierze, a w realu jeszcze długo muszę czekać, bo będzie przeniesiony daleko. Za jeziorko.


O Matko...ja nawet w takim razie nie potrafię sobie go wyobrazić...
Choć jak mówisz że gdzieś za jeziorkiem, to mam przed oczyma obraz sielanki jak z "Pana Tadeusza" czy "Nad Niemnem"
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 21:33, 30 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81963
Gardenarium napisał(a)
Będzie warzywnik może nawet najpiękniejszy na świecie Na razie jest tylko na papierze, a w realu jeszcze długo muszę czekać, bo będzie przeniesiony daleko. Za jeziorko.
Już się nie mogę doczekać Uczysz cierpliwości
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 22:12, 30 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Skasowałam "najpiękniejszy na świecie" bo nie chcę być posądzona o zarozumiałość, ale jest tak prześliczny w zamyśle i mojej głowie i tak pomieszany z czymś, że tego jeszcze nie było u nas A może i nigdzie.

Też bym chciała żeby powstał już, ale zależy to od tego, że od razu musi już być w docelowym miejscu, a gdzie ono będzie, to dopiero się okaże

Będą łuki z różami, będą jabłonie ozdobne, będą ławki i rondo na środku. I będą bukowe żywopłoty. Albo inne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 22:19, 30 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Gardenarium napisał(a)


Będą łuki z różami, będą jabłonie ozdobne, będą ławki i rondo na środku. I będą bukowe żywopłoty. Albo inne.

czyli jednak bedzie najpiekniejszy na swiecie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Pszczelarnia 10:01, 31 gru 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Czekam i życzę, żeby projekt nowego warzywnika stał się już, szybko, wkrótce jak wszystko, za co się bierzecie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anda 11:33, 31 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Oj tak, przyłączam sie do życzeń Ewy Oby energia dalej była z Tobą Danusiu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Radziu2013 12:30, 31 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Danusiu, Wszystkiego Najlepszego w 2019r. Do życzeń ogrodowych oczywiście się przyłączam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
mira 13:33, 31 gru 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
Miro, sama się dziwię, ale to ziemia tak zmienia człowieka.

Deski najpierw były skręcone w skrzynie bez dna czyli ramy, ustawione na gruncie na wierzchu i dopiero potem opalone. Na sam koniec.

Te duże długie, nie wszystkie są opalone, tak zostały bez niczego, ale tylko kilka.
Czasu i rąk do tej roboty zabrakło. To warzywnik na krótko, więc nie za bardzo się przykładaliśmy no i było tyle innej roboty, ze odpuściliśmy.

Wysokość skrzyń będzie wyższa. Projekt nowego warzywnika jest tak wspaniały, że muszą być wysokie.


Do desek wrócę po nowym roku pomęczę

Tymczasem nowy warzywnik zaciekawił niesamowicie - to będzie petarda - oj to na pomidory przyjeżdżam - plan wycieczek muszę zrobić.

Najlepszego!
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Aurelllia 14:24, 31 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Pani Danusiu Wszystkiego co Najlepsze w Nowym Roku i zrealizowania wszystkich planów
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies