Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

magenta 15:44, 31 gru 2018


Dołączył: 26 gru 2018
Posty: 5
Ja najbardziej się cieszę, że ten ogród powstaje tak blisko mnie! I że czerpanie inspiracji będę mieć na wyciągnięcie ręki! Życzę najpiękniejszego warzywniaka na świecie i samych pomyślności w nowym roku wszystkim ogrodnikom!
ps. Zakwitły mi ciemierniki Jupi!

____________________
Kasia
malgorzata_s... 16:36, 31 gru 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Gardenarium napisał(a)
Skasowałam "najpiękniejszy na świecie" bo nie chcę być posądzona o zarozumiałość, ale jest tak prześliczny w zamyśle i mojej głowie i tak pomieszany z czymś, że tego jeszcze nie było u nas A może i nigdzie.

Też bym chciała żeby powstał już, ale zależy to od tego, że od razu musi już być w docelowym miejscu, a gdzie ono będzie, to dopiero się okaże

Będą łuki z różami, będą jabłonie ozdobne, będą ławki i rondo na środku. I będą bukowe żywopłoty. Albo inne.


Danusiu kochana on będzie dla nas i dla Ciebie najpiękniejszy na świecie To nie zarozumialstwo ale pewność swoich umiejętności które doskonalisz tyle lat.
Mam nadzieję że powstanie szybko bo przecież u Was wszystko idzie ekspresowo
Już sobie wyobrażam te łuki i żywopłoty
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
MariaJ 19:33, 31 gru 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
W Nowym Roku dużo zdrowia.

W ogrodzie dużo słońca i deszczu oraz mnóstwo kolorów.

Życzy Maria J.
____________________
MariaJ ogród pod akacjami
m_gocha 19:55, 31 gru 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
mira napisał(a)
Do desek wrócę po nowym roku pomęczę
Oj, też temat desek mnie zaciekawił - będę podczytywać jak Mira Cię pomęczy

Oglądając ostatnio program z Montym Donem tak mi się skojarzyła nazwa jego rabaty bylinowej - Ogród klejnotów z Twoimi cudnymi rabatami...

W Nowym Roku zdrowia i spełniania marzeń każdego dnia
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Marta 20:55, 31 gru 2018


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Jak zwykle piękny ogród stworzyłaś Gratuluję! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i miłej realizacji dalszych planów ogrodowych. Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Gardenarium 22:26, 31 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gosia nie ma co męczyć, wyciągasz palnik i opalasz deski. I tyle. Tutaj żadnych tajemnic nie ma, ani technologii. No możesz przetrzeć olejem (szmatką) jeśli są gładkie.
Moje były nieheblowane.

Oglądam "Wielkie projekty" bo budownictwo to moja młodzieńcza (nastoletnia) pasja. I tam był taki dom z elewacją z opalanego drewna.

A tak poza nawiasem. Czy widzieliście kiedykolwiek 19 latkę , która buduje dom?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ElzbietaFranka 02:06, 01 sty 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Wszystkiego dobrego 2019 roku dużo zdrowia, wytrwałości w budowaniu "mojej Anglii". Aby ogród się rozrastał wzdłuż i wszerz, aby pomysłom nie było końca
Wszelkiej pomyslnosci Danusiu.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
popcorn 10:17, 01 sty 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gardenarium napisał(a)
Skasowałam "najpiękniejszy na świecie" bo nie chcę być posądzona o zarozumiałość, ale jest tak prześliczny w zamyśle i mojej głowie i tak pomieszany z czymś, że tego jeszcze nie było u nas A może i nigdzie.

Też bym chciała żeby powstał już, ale zależy to od tego, że od razu musi już być w docelowym miejscu, a gdzie ono będzie, to dopiero się okaże

Będą łuki z różami, będą jabłonie ozdobne, będą ławki i rondo na środku. I będą bukowe żywopłoty. Albo inne.


wow już go widze oczyma wyobraźni Najlepszego w Nowym Roku!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 15:53, 01 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Danusiu przychodzę z zaproszeniem na podsumowanie minionego roku w naszym ogrodzie
Tu znajdziesz początek, będzie mi bardzo miło jeśli zajrzysz
https://www.ogrodowisko.pl/watek/5608-ranczo-szmaragdowa-dolina?page=3847
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 16:36, 01 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Oczywiście, z przyjemnością.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies