Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

gosika67 10:53, 20 sty 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Piękne kompozycje, chciałoby się i to i tamto, już zaczynam planować patrząc na te fotki, pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Gardenarium 14:18, 20 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
Byliśmy dzisiaj w odwiedzinach, zobaczyłam nową rzeźbę, ale jeszcze nieskończona, kulek brakuje Kulki idą.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:31, 20 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
Bezśnieżnie się zrobiło i mroźno.



Góra ziemi, a po prawej będzie nowy ogród.



Otoczenie szklarni zmieni się najszybciej


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:33, 20 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
Pokopane nawadnianie, pozakładane rury, nie zasypane z powodu mrozu.


Moja nadzieja na cały ogród, kompletny. Tutaj będzie, za ogrodem wodnym Na dole widać jeziorko, będą grzybienie (wyspy) i będą na pewno ryby ozdobne.



A tu będzie ogród wodny. Marzą mi się wielkie kępy wypasionych bylin o dużych liściach i duuużo kwiatów. Całe kiście i wielkie plamy.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
adkawi 16:12, 20 sty 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Danusiu ten ogród wodny to coś pięknego się zapowiada.A ta woda wam tak sama naszła?.
____________________
Adrianna
ElzbietaFranka 16:28, 20 sty 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14103
Widzę, że ogrodzone po horyzont jeszcze dużo planow i zwiazanych z tym prac.
Piszesz Danusiu, kładziecie nawodnienie, pewnie studnia też jest, ale czy to jedna studnia da radę.
Myśmy też na szczęście głębinowa zrobili bo na wodociągowa wodę w lecie nie ma co liczyć.
Trzecia ekipa dopiero dokopała się do źródła i to sporego. W zeszłym roku pompa w studni nam się zepsuła jak naprawiali okazało się że poziom wody w rurze utrzymuje się na poziomie metr od trawnika.
Ekipa kopala i na 17 metrach trysnęła woda, ale kopali do 25 metra też była woda, ale cofnęli się na 17 metr. Po żwirze poznają która lepsza. Wada o dobrych parametrach zdatna do picia.
Więc nie wyobrażam sobie ogrodu bez studni.

Ziemia zmarznięta i to sporo na oczku 10 cm lodu. Ryby w stawie piękna sprawa u mnie ich od groma mądre rybki.

Jeszcze chciałam się zapytać a jaki tam grunt na tej działce. Bo u mnie to dwa sztychy ziemi a potem glina.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kasiek 17:38, 20 sty 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21481
Wow jakie jeziorko będzie duże - ale bomba!
Tym brakiem śniegu i prognozą na niskie temperatury to jednak się martwię, trzeba będzie trochę pookrywać, ja już accubę okryłam i pare innych wrazliwców. Mam nadzieję że szybko przejdzie.
Przepiękna ta szklarnia - ma zwykłe oszklenie czy to szkło zbrojone?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
anabuko1 20:14, 20 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23702
Gardenarium napisał(a)
Jarmuż w rabatach miał się lepiej:

22.06



22.07




Nigdy jarmuzu nie sądziłam.
Twój jakiś ciemny i wygląda bardzo efektownie.
I to polaczenie z bylinami...bardzo ciekawe.
Ale najpierw siejesz do doniczki ? Czy go gruntu ?
I kiedy go siac najlepiej ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 20:16, 20 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23702
Jestem też bardzo cuekawa tego ogrodu wodnego.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 21:12, 20 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82630
Ależ cieszą takie plany i ile energii w człowieka wstępuje gdy te plany chce zrealizować. Czekamy wiosny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies