Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 17:20, 27 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nareszcie mam czarne etykietki, jest szansa, że będę opisywać rośliny Nie obiecuję, że wszystkie, ale sporo Bo tak myślę, że to po pierwsze kosztuje:

kasę (za 2.500 szt zapłaciłam 1.300 zł!) Wolałąbym jednak za to kupić rośliny

czas (tydzień muszę siedzieć i przepisywać)

i na starość mi się nie chce. Wolę jednak pielić, podlewać, patrzeć na rośliny, a nie bez przerwy myśleć, że :czy zapamiętam tę odmianę? Czy wiem jak się nazywa, a dlaczego akurat ta, co mi się podoba, to nie jest oznaczona? I tak w kółko Macieju
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 17:52, 27 mar 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Warta zachodu. Piękna i te pierwiosnki.


Podpisywania nie zazdroszczę ale wiedza o tym, co się ma bardzo ważna dla ogrodu pokazowego.

Niech Ci Hania powie (przykład lilaki).

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Basilikum 19:00, 27 mar 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Gardenarium napisał(a)



ja tez kradne prymulki mam nawet takie same i tez trzy sztuki, teraz tylko zordiniere gdzies skombinowac

pieknie u Ciebie wiosennie i taka roznorodnosc kwiecia.Zabawy z etykietkami nie zazdroszcze ale czasami sama chcialabym miec podpisane, bo nie moge spaietac wszystkich nazw
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Bog 20:21, 27 mar 2019

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Piękne kwiecie nie boisz się że pewnej nocy zmarzną.Wczoraj w Wawrze była burza śnieżna i mróz w nocy.
Sebek 20:27, 27 mar 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zostawiam zachwyt nad donicami, współczucie nad etykietami i lecę zwiedzać dalej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 20:53, 27 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bog napisał(a)
Piękne kwiecie nie boisz się że pewnej nocy zmarzną.Wczoraj w Wawrze była burza śnieżna i mróz w nocy.


Kwiecie przeżyło śnieg i minus 3 w nocy, a może jeszcze więcej. Zdjęcia po mrozie robione, czyli dziś w południe Jupi!
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gosika67 21:15, 27 mar 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam jaskry piękne, nie mogę się ich dochować, kilka razy sadziłam, pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Anda 21:16, 27 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Jak zwykle przepiękne kompozycje w donicach i z donic
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardenarium 22:28, 27 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)
Zostawiam zachwyt nad donicami, współczucie nad etykietami i lecę zwiedzać dalej


Współczucie jak najbardziej mile widziane
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:29, 27 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gosika67 napisał(a)
Witam jaskry piękne, nie mogę się ich dochować, kilka razy sadziłam, pozdrawiam.


Nie martw się, próbuj, albo przerzuć się na prymulki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies