Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

basia3012 22:38, 29 wrz 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
Danusiu, mam wielką prośbę i mały problem.

Posadziłam 3 sztuki "Phantomów" obok siebie aby dały efekt małego szpaleru. Zakwitły i dwa mają jednakowe kwiaty a trzeci krzew ma inne. Wykopałam, pomyślałam, że pomyłka nastąpiła i inna odmiana się trafiła.
Kupiłam więc na Alleg.o kolejny Phantom, jest z kwiatami i też jest inny od tych dwóch pozostałych. Przesłałam sprzedającemu zdjęcia, odpowiedział, że na 100% to Phantom.
Co jest? Czy może tak być, że kwiaty dwóch hortensji Phantom wyglądają całkiem inaczej, jakby nie podobne do siebie.
Czy wiek krzewu ma znaczenie, że kwiaty wyglądają inaczej u tej samej odmiany hortensji, u młodszego krzewu inaczej a inaczej u starszego?
A może te dwa do których staram się dokupić taką samą odmianę to wcale nie są Phantomy tylko inna odmiana?
Zamieszczę zaraz u siebie na str 327 zdjęcia tych moich "Phantomów" i tego, który dzisiaj otrzymałam. Robiłam zdjęcia wieczorem ale trochę widać.
Może Danusiu podpowiesz mi czemu są inne? A może ktoś inny pomoże?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
wiklasia 22:49, 29 wrz 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
I ja odhaczam się na liście obecności.
Nasza Anglia jest stałym punktem na mojej check liście ogrodów, do których zerkam
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
haika 23:10, 29 wrz 2020


Dołączył: 11 kwi 2011
Posty: 248
Ja też jestem, właściwie codziennie..i czytam, i oglądam, i podziwiam, i uczę się...
____________________
Haika
nyna76 23:16, 29 wrz 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1653
A ja jeszcze chciałam dodać, że Ogrodowisko Danusi to nie tylko ogrody, ochy i achy ale prawdziwe znajomości które się tu tworzą, wymiany roślin i serdeczność, o które trudno.
Ja sama jestem raczej odludkiem, a jednak odważyłam się na przyjść na ogrodowiskowe spotkanie na Gardenii i było cudnie. Za to też dziękuję.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Martka 23:32, 29 wrz 2020


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Danusiu, Cudownie, że za jeziorkiem doklejacie kolejny fragment ogrodu, kolejne odsłony i przestrzenie piękności. Dodam, że i ja również oglądam Wasz wątek niemalże każdego dnia! A nie jestem osobą, która by w sieci spędzała wiele czasu. Wasza Anglia - jest to tak wartościowe miejsce, tak niedoścignione pod wieloma względami, że każda fotorelacja z Anglii tu, na forum, jest ogromnym przeżyciem. Wielkie dzięki za Ogród, jego zdjęcia i opisy.
Magara 23:36, 29 wrz 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6374
Myślę, że odhaczyć na liście obecności może się większość osób zaglądających na forum
Są wątki, w które się zagląda każdorazowo, stale podziwia i tyle, potem tylko westchnienia pozostają i obrazy w głowie I głupio się wpisywać, bo głupio napisać, że "pięknie masz Danusiu" - to wszak nie jest odkrywcze, a już tyle osób wcześniej to napisało, a nikt się nie chce powtarzać
Więc większość z nas zagląda, ogląda, podziwia i nie pisze nic, żeby nie powielać oczywistych słów zachwytu w trosce o dbałość formy serwera

Danusiu, pięknie u Was zawsze i inspirująco też, pokazuj ile możesz i chcesz, oglądacze są
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gochna 00:45, 30 wrz 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Jestem kilka razy w tygodniu❤️. Zawsze pełna podziwu dla Was
____________________
Gosia Brzozowy raj
MartaCho 07:05, 30 wrz 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Podpisuję i ja listę obecności
____________________
Marta Ogród zacząć czas
tulucy 08:19, 30 wrz 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Odcisk kciuka zostawię i ja
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
MartaKozak 08:41, 30 wrz 2020


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
U siebie strasznie zaniedbalam watek, ale u Ciebie jestem na bierzaco.
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies