Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku emerytki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku emerytki

gogo 12:16, 16 lis 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Alija napisał(a)
Grażynko, fajne są takie porównania, wtedy dopiero wyraźnie widać zmiany.
Pięknie wszystko podrosło.
A teraz będziesz miała dużo czasu na przemyślenia i planowanie następnego sezonu.
Pozdrawiam.


Alicjo, dziękuję
Masz rację, te porównania to fajna sprawa, a dodatkowo można wyłapać niedoskonałości i poprawić.
Obawiam się, że nadmiar wolnego czasu spowoduje nadmiar pomysłów
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 12:32, 16 lis 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basieksp napisał(a)
Pod śliwą z drabiną murem już się zachwycałam lubię takie klimaty, do tego drabina, ale moją uwagę skradł ten kwietnik, taboret w rogu, w duecie z ramą okienną, dla mnie super tak trochę jakby zapomniany, porośnięty roślinami kąt, bardzo mi się podoba posiedziałabym sobie w tym kącie trochę się rozmarzyłam


Basiu, dziękuję

Też jestem zadowolona z tego kącika, bo denerwujący widok ołupanej ściany udało mi się zamienić na coś fajnego.
A ten stołek jest zdobyczny ze śmietnika w J.G., ktoś go wyrzucił, a ja aż podskoczyłam z radości na taki skarb
Fakt, kąt zaprasza do posiedzenia, ale niestety nie ma tam miejsca na żaden stołek, nad czym ubolewam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
KasiaBawaria 13:09, 16 lis 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Cudowny ten kacik.
____________________
Zapraszam na kawe
daszum 12:44, 19 lis 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Grażyna, próbowałam zrobić takie porównania jak Ty.
Okazało się, że mam zdjęcia sprzed 3, 4 lat i nie mogę ich dopasować do miejsca
Te moje wieczne roślinne roszady spowodowały, że sama nie poznaję mojego ogrodu
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Basieksp 16:14, 19 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10352
gogo napisał(a)


Basiu, dziękuję

Też jestem zadowolona z tego kącika, bo denerwujący widok ołupanej ściany udało mi się zamienić na coś fajnego.
A ten stołek jest zdobyczny ze śmietnika w J.G., ktoś go wyrzucił, a ja aż podskoczyłam z radości na taki skarb
Fakt, kąt zaprasza do posiedzenia, ale niestety nie ma tam miejsca na żaden stołek, nad czym ubolewam


Też, uśmiecham się do takich zdobyczy, a u nas nie jest to takie proste jakby się wydawało u nas na wiosce to ludzie takie stołki pewnie po prostu palą, ja poluję na stare drewniane krzesło , ale jeszcze nic mi się nie trafiło
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gogo 17:37, 19 lis 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
KasiaBawaria napisał(a)
Cudowny ten kacik.


Kasiu, dziękuję w imieniu kącika
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 17:46, 19 lis 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
daszum napisał(a)
Grażyna, próbowałam zrobić takie porównania jak Ty.
Okazało się, że mam zdjęcia sprzed 3, 4 lat i nie mogę ich dopasować do miejsca
Te moje wieczne roślinne roszady spowodowały, że sama nie poznaję mojego ogrodu


Ach, Danko, aż się roześmiałam, tak pozytywnie, po przeczytaniu ostatniego zdania

Uda Ci się zrobić porównania, takie nawet mniej więcej z przybliżonego miejsca i różnice też będzie widać
Mi było łatwiej, bo ogród mały.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 18:40, 19 lis 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basieksp napisał(a)


Też, uśmiecham się do takich zdobyczy, a u nas nie jest to takie proste jakby się wydawało u nas na wiosce to ludzie takie stołki pewnie po prostu palą, ja poluję na stare drewniane krzesło , ale jeszcze nic mi się nie trafiło


U mnie /też na wsi/ robią tak, jak u Ciebie, tylko jeden sąsiad ma na strychu składowisko i od niego mam te stare okna
Ale krzesła, czy stołka nie miał, stąd moja radość ze zdobyczy
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basieksp 19:14, 19 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10352
gogo napisał(a)


U mnie /też na wsi/ robią tak, jak u Ciebie, tylko jeden sąsiad ma na strychu składowisko i od niego mam te stare okna
Ale krzesła, czy stołka nie miał, stąd moja radość ze zdobyczy


Tak teraz, w okresie zimowym, to mogłabym takie strychy sprzątać u mojej mamy strych to jest moje ulubione i obowiązkowe miejsce do odwiedzenia jak jedziemy w odwiedziny, tylko tam już nic nie ma, ale jak sobie przypomnę czasy jak byłam mała i się na tym strychu bawiłam, ile tam było skarbów...
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
gogo 21:35, 19 lis 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Basieksp napisał(a)


Tak teraz, w okresie zimowym, to mogłabym takie strychy sprzątać u mojej mamy strych to jest moje ulubione i obowiązkowe miejsce do odwiedzenia jak jedziemy w odwiedziny, tylko tam już nic nie ma, ale jak sobie przypomnę czasy jak byłam mała i się na tym strychu bawiłam, ile tam było skarbów...


O, to, to, chętnie posprzątałabym strych sąsiada, bo ma tam skarby, o które go męczę.
Mam nadzieję, że ulegnie, bo wcale mu nie są potrzebne, leżą od czasów jego rodziców i się marnują.
Ma tam stare drewniane drzwi, 2 bańki na mleko /takie duże/, blaszaną wanienkę, ocynkowany gar do gotowania bielizny, tarę i okrągłą balię.
Te mi wpadły w oko, bo stoją na widoku, w dalsze kąty nie zaglądałam, ale puste nie są.
Jestem cierpliwa i mu marudzę
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies