Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Okno na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Okno na ogród

HannaR 08:20, 16 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Sonka napisał(a)
Piękny ten tarasik, ja mam właśnie też tak usytuowane drzwi tarasowe i obawiam się,czy w pokoju nie będzie za ciemno,mój taras na zachód jest.
Jeszcze mam prośbę, podoba mi się to zwieńczenie słupów, mogłabyś zrobić zdjęcie tak od środka? Dziękuję z góry.
W ogrodzie też już poczyniłaś sporo pracy a u mnie jeszcze nic nie zrobione, chorowałam.


Dziękuję z tarasik. Jakbym miała budować nowy dom, pewnie wyglądałby bardziej nowocześnie, ale taki też mi się podoba.
Za tymi drzwiami mam pokoik letni przerobiony z zagraconej komórki. Całymi latami był tam tylko bałagan. Teraz jest gdzie posiedzieć w lato (tam jest chłodno w upały). Niestety jest w nim dosyć ciemno, bo nie ma okna. Planuję na wprost drzwi umieścić lustro w starej ramie, w celu doświetlenia i optycznego powiększenia. Już mam upatrzone - czekam na wymianę okien w starej willi .

W dachu brak jeszcze od środka wykończenia. Ciągle są inne wydatki, ale i to wkrótce zrobię. Zdjęcie jutro.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Kasia_CS 09:58, 16 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Powiem CI, że po tych zmianach kostkowych, podjazdowych to jest taka meeeega przemiana świetnie to wygląda - niby same ciągi, a +500 do wyglądu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 12:52, 16 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Witam się ładnie .... poczytałam od początku …...bardzo fajne zmiany wprowadzasz ...taras z grillem masz bardzo fajny ….wjazdowa rabata świetna ….będę zaglądać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
HannaR 14:51, 16 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Kasia_CS napisał(a)
Powiem CI, że po tych zmianach kostkowych, podjazdowych to jest taka meeeega przemiana świetnie to wygląda - niby same ciągi, a +500 do wyglądu


Prawda? Kostkę wybrałam neutralną, żeby stanowiła tylko tło dla roślin. Ale w porównaniu do wcześniejszych betonów to niebo, a ziemia. Jeszcze tylko nowa brama...
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 14:52, 16 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Magleska napisał(a)
Witam się ładnie .... poczytałam od początku …...bardzo fajne zmiany wprowadzasz ...taras z grillem masz bardzo fajny ….wjazdowa rabata świetna ….będę zaglądać


Bardzo mi miło, że do mnie wpadłaś. Ja jestem u Ciebie częstym, anonimowym gościem. Dzięki za pochwały i zapraszam.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 14:59, 08 kwi 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Pomalutku do przodu. Dobrze, że pogoda sprzyja. Do świąt powinnam skończyć, włącznie z trawnikiem.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 15:00, 08 kwi 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446


I zaczynają kwitnąć moje tulipanki.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 15:01, 08 kwi 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Niedługo potraktuję bukszpany lepinoxem. Mam nadzieję, że to je uratuje przed ćmą.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
eVka 15:22, 08 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Haniu ale juz pięknie u Ciebie, proste rabaty, jeszcze zieloniutki dywan trawnikowy i będa ogrodowe salony
____________________
Wiolka5_7 19:38, 08 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
U ciebie już wykorowane....ja też będę musiala zakupic ,ale to jak skonczę sadzenie jeszcze teawniczek i będzie pięknie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies