Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Okno na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Okno na ogród

sylwik69 17:28, 05 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Proste linie bardzo pasują pięknie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
HannaR 18:45, 05 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
sylwik69 napisał(a)
Proste linie bardzo pasują pięknie


Dziękuję!
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Brzozowadzie... 22:31, 12 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ja też się witam wiosennie. Przepiękne proste linie! Naprawdę super wyszło. Teraz zostały Ci same przyjemności, tu posadzić, tam posadzić
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
HannaR 09:52, 13 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Ja też się witam wiosennie. Przepiękne proste linie! Naprawdę super wyszło. Teraz zostały Ci same przyjemności, tu posadzić, tam posadzić


Dzięki. Już odetchnęłam po tym bałaganie. Zapowiada się ładny weekend, więc spędzę go przy dalszym porządkowaniu rabat.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
DorKa 13:35, 13 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
HannaR napisał(a)


Dzięki. Już odetchnęłam po tym bałaganie. Zapowiada się ładny weekend, więc spędzę go przy dalszym porządkowaniu rabat.


przy takiej pogodzie to będzie czysta przyjemność
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Sonka 08:56, 15 mar 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Przyszłam oblukać taras,szukam sprawdzonych rozwiązań, ale to jest tak,że każdy ma inne zapotrzebowanie, inne położenie domu, inaczej okna, wysokość i aktualnie jestem na etapie zbierania informacji. Mój taras jest od zachodu, więc nasłonecznienie duże, druga sprawa to to, by nie było za ciemno w jadalni.
Pokrycie blachodachówka, ale czy po całości? nie wiem.
Ogrodu Twojego jeszcze nie obejrzałam, więc wrócę.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
mrokasia 09:18, 15 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
HannaR napisał(a)


Dzięki. Już odetchnęłam po tym bałaganie. Zapowiada się ładny weekend, więc spędzę go przy dalszym porządkowaniu rabat.


Nie zapomnij o fotorelacji . Uwielbiam foty "przed" i "po".
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
HannaR 11:09, 15 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Sonka napisał(a)
Przyszłam oblukać taras,szukam sprawdzonych rozwiązań, ale to jest tak,że każdy ma inne zapotrzebowanie, inne położenie domu, inaczej okna, wysokość i aktualnie jestem na etapie zbierania informacji. Mój taras jest od zachodu, więc nasłonecznienie duże, druga sprawa to to, by nie było za ciemno w jadalni.
Pokrycie blachodachówka, ale czy po całości? nie wiem.
Ogrodu Twojego jeszcze nie obejrzałam, więc wrócę.


Wstawię w weekend więcej zdjęć, w tym taras. Właściwie to jest zadaszony plac wzdłuż boku garażu z wymurowanym kominkiem. Trzeba więc wyjść z domu na zewnątrz, żeby się do niego dostać.

Mam też mały tarasik "kuchenny" skierowany na zachód. Tam nie ma jeszcze dachu, ale planuję go wykonać też z blachodachówki na drewnianej konstrukcji.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 11:10, 15 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
mrokasia napisał(a)


Nie zapomnij o fotorelacji . Uwielbiam foty "przed" i "po".


Ok, będą fotki .
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 18:19, 15 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Szykowałam się, żeby dziś coś podziałać, ale pogoda mnie zniechęciła. Zrobiłam tylko kilka zdjęć dla upamiętnienia aktualnego etapu prac.

Rabata podokienna w trakcie przeróbek. Wyrzucam stąd carexy. Sadzę bergenie - będzie ich jeszcze więcej - i funkie - ale funkie dopiero jak zaczną wychodzić z ziemi. Wyrzuciłam hortensje candlelight i dałam w ich miejsce limki. Na koniec dojdą na przodzie hakone aureola. Po zmianach rabata ma konweniować z garażową, która jest na wprost.

I garażowa - obecnie. Po wykonaniu podjazdu jest trochę głębsza.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies