Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z Czerwonym mostkiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z Czerwonym mostkiem

Sebek 23:06, 10 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przecudnie

Kompostownik widzę świeży, ale pół już masz


Żurawki baaardzo szybko rosną, a bluszcz wygląda bardzo ciekawie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kaisia 23:10, 10 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
isia33 napisał(a)
Ale ładnie! Cały ogród tchnie takim spokojem, że aż chciałoby się położyć na tych leżaczkach i przymknąć oczy.


Iwonko ja właśnie tak robię jak się chcę odstresować, uwielbiam takie chwile w ogrodzie.

____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Kaisia 23:15, 10 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
anna_lastowska napisał(a)
Kasiu
Masz wspaniały ogród.
Uwielbiam takie kamienno-żwirowe klimaty. Trawiasto-iglaste też.
Pomysł z karmnikiem chyba od ciebie zgapię - mogę?

Będę częstym gościem na twoim czerwonym mostku




Sadź Aniu karmnika, fajne poduchy z niego tylko trzeba na bieżąco wybierać wszystkie chwaściki i nie dopuścić do ich rozrastania, bo potem ciężko je usunąć. Karmnik po zimie trochę gorzej wygląda, ale nie ma się tym co zrażać, szybko się regeneruje.

Zapraszam na mój mostek.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Kaisia 23:22, 10 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Niage napisał(a)
... jak miło do Ciebie wracać Ciągle się zachwycam, a jamniczki grzeczne są w ogrodzie ?


Geniu pytasz czy jamniczki grzeczne to jest bardzo różnie, bo to jest pojecie względne. Szaleją, gonią się, czasem coś złamią, ale to nie problem, nie gniewam się za to.
Kopią tylko za przyzwoleniem, chociaż przy robieniu kompostownika nie zauważyliśmy i była dziura wykopana spora.
Mieszają mi żwir z korą, ale to też nie problem
Najgorsze jest to że upodobały sobie robienie siusiu na trawniku i wypalają dziury, jak widzę to poleję wodą i wtedy jest ok, ale najczęściej nie widzę, dopiero po czasie jak trawa wysycha, uważam ze to jest najgorszy problem, ale na to też przymykam oko.
Nie wyobrażam sobie teraz żeby ich nie było.

____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
MarekW 23:23, 10 wrz 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Wspaniały ogród, dopiero dziś go odkryłem i też jestem pełen uznania dla waszej pracy. Śliczne kompozycje i fotografie także.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Kaisia 23:25, 10 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Sebek napisał(a)
Przecudnie

Kompostownik widzę świeży, ale pół już masz


Żurawki baaardzo szybko rosną, a bluszcz wygląda bardzo ciekawie


Sebku, ale z Ciebie spostrzegawcza bestia ale masz rację zapełnia się, wiesz w tym miejscu stał inny mniejszy kompostownik, ale się połamał i przełożyliśmy wszytko do nowego i oczywiście porządki w ogrodzie były.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Kaisia 23:47, 10 wrz 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
MarekW napisał(a)
Wspaniały ogród, dopiero dziś go odkryłem i też jestem pełen uznania dla waszej pracy. Śliczne kompozycje i fotografie także.



Marku witaj u nas, dziękuję za uznanie. Ja jestem pełna podziwu dla tego co Ty robisz, nie mogę się doczekać dalszego ciągu prac w Twoim ogrodzie.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Joku 12:13, 11 wrz 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12179
Kasiu, dołączam do grona fanów twojego ogrodu (chyba już gdzieś tu się wpisałam).
Mam pytanie, bo widzę u ciebie dużo różnych traw. Kilka dni temu nabyłam miskant chiński Kleine Silberspinne. Masz może taki, albo jakiś podobny (z tych mniej rosnących)? Interesuje mnie jak szybko się rozrasta, ile miejsca mu potrzeba.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Niage 13:03, 11 wrz 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Kasiu pytałam o jamniczki, bo bardzo mi się podobają te pieski Sąsiad miał dwa jamniczki, siostrzyczkę i braciszka, po prostu aniołki. Teraz ma młodego, straszny niszczyciel, nie to co Twoje
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
tyna 19:46, 11 wrz 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
obowiązkowo tu zaglądam, jeśli jestem na Ogrodowisku!
Po prostu uwielbiam ten Twój ogród!!!
____________________
pozdrawiam :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies