Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 18:42, 17 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Aurelllia napisał(a)
No no znaleziska niezłe Ja wyznaczyłam linię pod nową rabatę, a ona powstaje na miejscu zakopywania różnych rzeczy przez moich dziadków, także tez jestem ciekawa co odkopię


To się będziemy nawzajem chwalić .
U mnie też to wykopane po poszerzeniu rabaty. Ale ja mam tak wszędzie niestety. Żeby kobieta sobie nie mogła sama fajnej dziury wykopać tylko muszę eMa wołać .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:50, 17 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)

Krokusiki śliczne a wykopki blee takie skarby jak u mnie
Co tam sadziłaś ?


Wioluś wykopaliśmy z eMkiem 8 dziur (ja 2 ).
Przesadziłam w to miejsce liliowce stella i berberysy goldalita. Ale to dopiero początek.
Jeszcze muszę dalej odgruzować kolejne dziurki tym razem pod szałwię compacta deep blue ale najpierw ją muszę kupić bo nie mam.
A potem ciąg dalszy przesadzania a trochę tego mam. Najbardziej boję się hortensje piłkowane przesadzać bo pisałyście że hortensje mają wielkie bryły korzeniowe.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 18:55, 17 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20497
Nowa12 napisał(a)


Wioluś wykopaliśmy z eMkiem 8 dziur (ja 2 ).
Przesadziłam w to miejsce liliowce stella i berberysy goldalita. Ale to dopiero początek.
Jeszcze muszę dalej odgruzować kolejne dziurki tym razem pod szałwię compacta deep blue ale najpierw ją muszę kupić bo nie mam.
A potem ciąg dalszy przesadzania a trochę tego mam. Najbardziej boję się hortensje piłkowane przesadzać bo pisałyście że hortensje mają wielkie bryły korzeniowe.

No to zmiany u Ciebie na całego,lubię takie akcje
No moje 2 letnie Limki to ledwie włożyłam na taczkę ...nigdy więcej przesadzania... a Twoje ile mają lat ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 19:16, 17 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dwie mają 2 lata a jedna z zeszlego roku. Mam dylemat bo 2 nie kwitły w zeszłym roku bo przemarzły i boję się że jak je przesadzę to znowu nie zakwitną tym razem z powodu przesadzenia. Głupio gadam? .
Jedną za blisko posadziłam klona palmowego, który na nią już włazi i prosi się o przesadzenie.
Gdyby to były bukietowe to bym się nie przejmowała tak bardzo ale to piłkowane, które są trochę bardziej chimeryczne.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 19:29, 17 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
proszę ….i tu u Ciebie praca wre....teris ogrodowy się zaczyna ….. wykopaliska niezłe ….ale krokusy śliczne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 19:47, 17 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)
proszę ….i tu u Ciebie praca wre....teris ogrodowy się zaczyna ….. wykopaliska niezłe ….ale krokusy śliczne


2 godzinki relaksu na wolnym powietrzu .
Wyjątkowo w niedzielę ale szkoda było nic nie zrobić zwłaszcza, że mało jest jeszcze ogrodowej pogody a dni nadal krótkie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
frezja 19:48, 17 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Oglądam wykopaliska..dzieje się.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Nowa12 19:50, 17 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
frezja napisał(a)
Oglądam wykopaliska..dzieje się.


Taka mała archeologia u nas .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
frezja 19:53, 17 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Nowa12 napisał(a)


Taka mała archeologia u nas .
Żebyś podatku nie musiała płacić od wzbogacenia
____________________
Ewa - Ogrodowy song
eVka 20:00, 17 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ElzbietaFranka napisał(a)



Effka a cebulowe też kupujesz polskie?

Cebulę powiem szczerze że nie wiem jakie sadziłam.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies