Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Aurelllia 22:57, 18 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Agatko miałam Ci właśnie napisać, że w Auchan spory wybór i jakoś odeszłam od laptopa i poszłam ciasto robić.....
Już piszę: bardzo duży wybór drzew ozdobnych: jabłoń Royality, bzy w różnych odmianach , migdałki na pniu szczepione, róże oczywiście, ale jeszcze z gołym korzeniem, ogniki w różnych odmianach, hortensje bukietowe: Grandiflora i te białe co ostatnio tez w Biedrze były, nie pamiętam ich nazwy no i rodki różne odmiany z tej szkółki dobrej
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Nowa12 23:22, 18 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Aurelllia napisał(a)
Agatko miałam Ci właśnie napisać, że w Auchan spory wybór i jakoś odeszłam od laptopa i poszłam ciasto robić.....
Już piszę: bardzo duży wybór drzew ozdobnych: jabłoń Royality, bzy w różnych odmianach , migdałki na pniu szczepione, róże oczywiście, ale jeszcze z gołym korzeniem, ogniki w różnych odmianach, hortensje bukietowe: Grandiflora i te białe co ostatnio tez w Biedrze były, nie pamiętam ich nazwy no i rodki różne odmiany z tej szkółki dobrej


Dzięki. Właśnie zastanawiałam się czy warto tam już jechać. A kupuję tam i rośliny i ziemię jak mają w promocji, obornik a ostatnio fajne i tanie sekatory kupiłam.
Jednym słowem wiosenne zaopatrzenie już jest.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 23:24, 18 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
agla napisał(a)
ja wczoraj wykopałam stare kafle, jedną kostkę garnitową i kilka połamanych płyt betonowych - zachciało mi się miskanta na przedpłocie wysadzić - pożałowałam, jak tylko wbiłam łopatę, chociaż „wbiłam” jest dużą przesadą, także łączę się w bólu


A ja kupiłam sobie świetny szpadelek w Castoramie za niecałe 20 zł a że jest węższy niż standardowe więc fajnie się nim kopie. Polecam dla kobitek .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
mikina34 08:24, 19 mar 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Nowa12 napisał(a)


A ja kupiłam sobie świetny szpadelek w Castoramie za niecałe 20 zł a że jest węższy niż standardowe więc fajnie się nim kopie. Polecam dla kobitek .

Pokażesz?
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Nowa12 09:38, 19 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
mikina34 napisał(a)

Pokażesz?


A oto ten szpadel .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Dominika11 12:31, 19 mar 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
o widzisz, wart zakupu
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Magleska 13:00, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
ciekawe czy jeszcze będą te szpadelki ….mówisz ,że wart zakupu ….chyba potrzebuję właśnie takiego małego kobiecego drobiazgu

a mebelki poskładane ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 13:11, 19 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Szpadel przeszedł chrzest bojowy i wykopał dziury w tym naszym kamieniołomie. Nawet eM mi go zabrał i wolał nim kopać niż swoim więc kupię chyba drugi . Ja też bardzo lubię takie kobiece gadżety .
Meble dojechały ale jeszcze nie poskładane. Czekają na cieplejsze dni .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:23, 19 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Róże dotarły a w zasadzie badylki w doniczkach .
Ale sposób zapakowania daleki od ideału. Pół ziemi z doniczki luzem w kartonie. No ale co zrobić jak wymyśliłam sobie róże, które tylko w tym sklepie znalazłam .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
frezja 18:29, 19 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Nowa12 napisał(a)
Róże dotarły a w zasadzie badylki w doniczkach .
Ale sposób zapakowania daleki od ideału. Pół ziemi z doniczki luzem w kartonie. No ale co zrobić jak wymyśliłam sobie róże, które tylko w tym sklepie znalazłam .

Folią wystarczyło zabezpieczyć. Widocznie początkujący sprzedawca albo...ma to gdzieś Najważniejsze, aby zdrowo rosły
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies