Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Aurelllia 20:25, 01 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Zawsze cmokam nad takimi kulami bukszpanowymi a co do nawozów do bukszpanów to w sklepach ogrodniczych nie spotkałam się z nimi, natomiast dwa lata na targach 'Zieleń to życie' wypatrzyłam firmę, która zajmuje się i nawozami do bukszpanów i ich ochroną przed grzybem i tą ćmą Mają stronę internetową i można u nich zamówić
Mozna zamówić na stronie o tytule: Centrum Zieleni i kupuje się np takie kapsułki do oprysku one się nazywają: TOPBUXUS HEALTH - MIX, mają też nawozy sypkie itd
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Nowa12 20:25, 01 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Makusia napisał(a)
Zgrabne bestyjki! Moje oko jakieś krzywe jest, jak swoje tnę


Idealnie kuliste to nie są ale pedantką nie jestem .
Na moje oko mogą być .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:27, 01 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Aurelllia napisał(a)
Też byłam dzisiaj - ale wyszłam na szczęście tylko z 5 workami kory na nową rabatę


Korę też ogladałam ale kupię innym razem. Tak więc wylazłam tylko z florovitem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:32, 01 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Aurelllia napisał(a)
Zawsze cmokam nad takimi kulami bukszpanowymi a co do nawozów do bukszpanów to w sklepach ogrodniczych nie spotkałam się z nimi, natomiast dwa lata na targach 'Zieleń to życie' wypatrzyłam firmę, która zajmuje się i nawozami do bukszpanów i ich ochroną przed grzybem i tą ćmą Mają stronę internetową i można u nich zamówić
Mozna zamówić na stronie o tytule: Centrum Zieleni i kupuje się np takie kapsułki do oprysku one się nazywają: TOPBUXUS HEALTH - MIX, mają też nawozy sypkie itd


To muszę pooglądać bo nic specjalnego do bukszpanów nie znalazłam. A w sumie to ja w zasadzie przez 3 lata prawie ich wcale nie nawoziłam bo przeczytałam gdzieś, że bukszpany nie ptrzebują za dużo nawożenia.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
frezja 20:33, 01 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Zostawiam zachwyt magnoliowy
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Nowa12 20:35, 01 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
frezja napisał(a)
Zostawiam zachwyt magnoliowy


Już się nie mogę doczekać.
W tej chwili kwiaty wyglądają jak kulki papieru na patykach .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Zana 20:47, 01 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
O kurcze, a ja myślałam, że Gienia to trochę później kwitnie.
Trudno się oprzeć zakupom jak się wpadnie do takiego zakupowego ogrodu. Wypatrzyłam na regale różę Anna, jak znalazł dla mnie, no ale takiej czerwienistej czerwieni nie planuję u siebie.
Kuleczki śliczne, a odkurzacz nie wciąga Ci kamyczków? Ja muszę swoją ścieżkę z kamyczkami wysprzątać, jeszcze nie robiłam próby a boję się, że mi odkurzacz wciągnie te kamyczki, mam drobną frakcję.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Nowa12 21:22, 01 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Zana napisał(a)
O kurcze, a ja myślałam, że Gienia to trochę później kwitnie.
Trudno się oprzeć zakupom jak się wpadnie do takiego zakupowego ogrodu. Wypatrzyłam na regale różę Anna, jak znalazł dla mnie, no ale takiej czerwienistej czerwieni nie planuję u siebie.
Kuleczki śliczne, a odkurzacz nie wciąga Ci kamyczków? Ja muszę swoją ścieżkę z kamyczkami wysprzątać, jeszcze nie robiłam próby a boję się, że mi odkurzacz wciągnie te kamyczki, mam drobną frakcję.


No właśnie ona miała być późna. Też dlatego ją wybrałam. Żeby uniknąć rozczarowań przymrozkowych
Ale chyba nie do końca tak jest .
Powiem ci, że ja też mam raczej drobną tę mariankę i nawet za dużo ten mój odkurzacz nie powciągał. Psioczyłam na niego ale nie jest taki zły .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:41, 01 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A taką ławeczkę wypatrzyłam w sklepie. Chętnie bym ją kupiła ale musieli by ją przecenić .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:24, 01 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dzisiaj mąż odpalił wertykulator.
Wreszcie, nareszcie bo już mi ten paskudny trawnik śnił się po nocach.
Parę rządków zrobionych i w wertykulatorze jakiś pasek strzelił.
I teraz trzeba zamówić część i czekać aż przyjdzie.
Co za pech .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies