Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Zana 21:49, 27 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ja kupuję zazwyczaj nieparzyście, jakoś tak mi lepiej pasuje. Też nie wiem dlaczego.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Nowa12 21:49, 27 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)
Piękne te jeżówka, nie znałam ich. Mam już zakaz zakupów, eMek się wkurzył, że co chwila nowe zakupy roslinkowe, więc na razie marzę tylko


Mój już macha ręką i nic nie gada jak widzi kolejną paczkę, na którą ma uważać i nie obracać bo przecież tam rośliny są .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:51, 27 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Aurelllia napisał(a)
OOOO a ja mam cały czas fazę na rodki mam z Auchan, biedry, w leroy u mnie przebrane były to nie brałam, a teraz mnie tu obisiowymi zachęcasz
Chyba w końcu wiem jak się nazywa moja jeżówka, która kupiłam jako NN to Glowing Dream bo jak obejrzałam ją w google to identyczna


Tych obisiowych rodków było po kokardy . Tylko wybierać i kupować.
No to już wiesz jaką masz jeżówkę .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:54, 27 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)
Po ile te rodki były i skąd, patrzylaś może?


Były różne wielkości, te większe były dość drogie. Nie pamiętam ale coś mi świta, że chyba 50 zł kosztowały. Nie patrzyłam na etykiety aż tak dokładnie ale moje lawendy są z Holandii to może rodki również.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:59, 27 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)
Jezowki masz z BR ? Glowing dream mam i są śliczne


Jeżówki zamówiłam w Albamarze bo wysłali mi je teraz a sporo szkółek wysyła jeżówki np. dopiero w maju. A co mają się marnować w szkółce w doniczkach jak mogą rosnąć już u mnie .
Glowing Dream uwielbiam, jedne z ładniejszych jeżówek - oczywiście to moja subiektywna opinia .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:00, 27 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Zana napisał(a)
Ja kupuję zazwyczaj nieparzyście, jakoś tak mi lepiej pasuje. Też nie wiem dlaczego.


Cholewka, to ze mną chyba jest coś nie tak .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
gogo 22:29, 27 mar 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ja zakupy zaczynałam od jednej sztuki, chciałam od razu dużo różnych gatunków.
Efekt był marny
Potem były dwie sztuki, potem trzy, czasem pięć, a więc było różnie.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Wiolka5_7 07:25, 28 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Nowa12 napisał(a)


Jeżówki zamówiłam w Albamarze bo wysłali mi je teraz a sporo szkółek wysyła jeżówki np. dopiero w maju. A co mają się marnować w szkółce w doniczkach jak mogą rosnąć już u mnie .
Glowing Dream uwielbiam, jedne z ładniejszych jeżówek - oczywiście to moja subiektywna opinia .

Acha,bo myslalam ,ze juz z BR wysyłają,bo mieli wlasnie w maju
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Makusia 13:03, 28 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Boszzzzz......ja od czasu, jak zaczęłam kupować rośliny, kupowałam nieparzyście- po jednej sztuce

Wydawało mi się to takie fajne, mieć dużo różnych roślin- nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby kawał rabaty jednym rodzajem obsadzić. Kolekcjonowałam układ chińskiego dywanu
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
eVka 15:55, 28 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)


Były różne wielkości, te większe były dość drogie. Nie pamiętam ale coś mi świta, że chyba 50 zł kosztowały. Nie patrzyłam na etykiety aż tak dokładnie ale moje lawendy są z Holandii to może rodki również.

Aah, dzięki.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies