Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 19:35, 23 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ja ją widziałam u mnie w 2 szkółkach. I tam kupiłam. Więc ona chyba teraz popularna jest. Jest też chyba na necie. Ale to jest naprawdę taka intensywna czerwień. Dla tych co lubią czerwony kolor w ogrodzie. Ja bardzo .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:50, 23 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sierotka napisał(a)


Zapytałam bo mój jakoś zmizernial może dlatego że susza


Pewnie dlatego. Dużo słońca i mało deszczu.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 12:50, 24 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Przybiegłam pochwalic klony, piękne masz, moje całe poprzypalane a jednemy wszystkie listki uschły od wody i słońca, bo obrywałam przy zraszaniu trawnika kroplami
Cudne jeżówki i hortki, całe kolekcje. Super!!!

Moja hakuro przy przesadzaniu też padła, ku mojej radośc i i załamaniu męża

Moim zdaniem na tej małej skarpie posadź mnóstwo Red Baronów a między nimi liatry kłosowe fioletowe. Połączenie fioletu i czerwieni jest takie nieoczywiste ale mi osobiście się bardzo podoba.
____________________
Nowa12 17:13, 24 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)
Przybiegłam pochwalic klony, piękne masz, moje całe poprzypalane a jednemy wszystkie listki uschły od wody i słońca, bo obrywałam przy zraszaniu trawnika kroplami
Cudne jeżówki i hortki, całe kolekcje. Super!!!

Moja hakuro przy przesadzaniu też padła, ku mojej radośc i i załamaniu męża

Moim zdaniem na tej małej skarpie posadź mnóstwo Red Baronów a między nimi liatry kłosowe fioletowe. Połączenie fioletu i czerwieni jest takie nieoczywiste ale mi osobiście się bardzo podoba.


Hakuro to też się cieszyłam, że padła . Jakby mój chłop to czytał to by mnie wydziedziczył .
Liatry mi się kładły i nie wiem co się robi, żeby się nie kładły .
A wszędzie są takie ładne. Nie wiem też, czy one nie za wysokie na skarpę i dałyby radę mając sucho. Ale fiolet z czerwienią jest super połączeniem.

Ps. Jak mogłaś swoim klonikom to zrobić?


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
17:29, 24 lip 2019
Nowa12 napisał(a)


Hakuro to też się cieszyłam, że padła . Jakby mój chłop to czytał to by mnie wydziedziczył .
Liatry mi się kładły i nie wiem co się robi, żeby się nie kładły .
A wszędzie są takie ładne. Nie wiem też, czy one nie za wysokie na skarpę i dałyby radę mając sucho. Ale fiolet z czerwienią jest super połączeniem.

Ps. Jak mogłaś swoim klonikom to zrobić?



Ja wiosną wydałam moja 10 letnia hakuro teściowej i się przyjęła. Męża długo namawialam. Ale że teściowa dostała, to się zgodził
Nowa12 17:56, 24 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MonikA napisał(a)

Ja wiosną wydałam moja 10 letnia hakuro teściowej i się przyjęła. Męża długo namawialam. Ale że teściowa dostała, to się zgodził


To widzę, że wszystkie ją tak kochamy .
Ale że 10-letnia się przyjęła to ładnie ją przesadziliście, "po bożemu".

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiolaaa 18:55, 24 lip 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
piekna czerwien jezowki ja tez lubie czerwien w ogrodzie z zielenia trawy wyglada oblednie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 19:15, 24 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)


Hakuro to też się cieszyłam, że padła . Jakby mój chłop to czytał to by mnie wydziedziczył .
Liatry mi się kładły i nie wiem co się robi, żeby się nie kładły .
A wszędzie są takie ładne. Nie wiem też, czy one nie za wysokie na skarpę i dałyby radę mając sucho. Ale fiolet z czerwienią jest super połączeniem.

Ps. Jak mogłaś swoim klonikom to zrobić?



Liatry musisz głębiej posadzić, mam jedną posadziłam zbyt płytko i się pokłada. Na skarpie jak będziesz miała RB to liatry fajnie będą wystawać z nich. One nie potrzebują dużo wody.

Klony biedne, bo podczas mojej nieobecności nikt nie przypilnował żeby nie były lane po liściach. Do tego słońce i liście poszły

____________________
sierotka 19:49, 24 lip 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Agatko i liatry tez najlepiej wygladają i nie pokładają się jak posadzisz je w kępach a w rządzie bardzo blisko siebie jeśli zechcesz szpaler z nich
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Nowa12 20:28, 24 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Widok zza świdośliwy.



A z bliska nawet dla takiej miłośniczki pstrokacizny jak ja zgrzyta masakrycznie.
Naoglądam się ogrodowiska przez zimę to może coś madrego wymyślę .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies