Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 12:38, 23 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
jolanka napisał(a)
Sąsiedzi pod basen rozkładają na żwirku styropian, może to jest pomysł?


Też pozerkam po sąsiadach to może mnie oświeci .
Styropian miękki to też ma swoje plusy zwłaszcza jak się skacze na główkę .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 12:39, 23 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sierotka napisał(a)
Witam i pozdrawiam może doczytam wsio u Ciebie niebawem zaległości mam ogromne; )


Bogusia wypoczęta z nowym zapałem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
sierotka 13:29, 23 wrz 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
E tam Agatko po wypozynku śladu nie ma jyz hm chyba musze pojechać gdzieś odpocząć
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Aurelllia 13:34, 23 wrz 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
O Agatko będziesz bardzo z tej trawy zadowolona Ja już żałuję, że ją tylko w niektórych miejscach posiałam Za rok się poprawiam i przy rabatach obowiązkowo musi być, a na reszcie ogrodu chwastowisko dobrze spełnia swoją rolę, bo nie trzeba podlewać w czasie suszy no i po deszcach baaaaaaardzo szybko się regeneruje
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Nowa12 14:29, 23 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Aurelllia napisał(a)
O Agatko będziesz bardzo z tej trawy zadowolona Ja już żałuję, że ją tylko w niektórych miejscach posiałam Za rok się poprawiam i przy rabatach obowiązkowo musi być, a na reszcie ogrodu chwastowisko dobrze spełnia swoją rolę, bo nie trzeba podlewać w czasie suszy no i po deszcach baaaaaaardzo szybko się regeneruje


Na razie ci powiem, że szybko kiełkuje. To pierwsze co zaobserwowałam .
Sama jestem ciekawa jak ona się spisze. Jak zda egzamin to wszelkiego rodzaju dosiewki też będziemy z niej robić. Ja też mam chwastowisko ale za domem to mi to nie przeskadza wszak to jest boisko do gry w piłkę. Teraz to tylko trzeba grzybobranie tam wykonać .
Ale obok domu w tej cześci nazwijmy to reprezentacyjnej to bym wolała żeby ten trawnik jakoś wyglądał.



____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 14:32, 23 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sierotka napisał(a)
E tam Agatko po wypozynku śladu nie ma jyz hm chyba musze pojechać gdzieś odpocząć


Bo wakacje powinny być kilka razy w roku, weekend co najmniej 3-dniowy a dzień pracy 6-godzinny. Może ktoś w końcu kiedyś na to wpadnie i wrzuci do kodeksu pracy .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 14:35, 23 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dziewczyny dają na grys właśnie albo styropian albo gruby dywan. My mamy w planie taki grysowy placyk pod basen i palenisko.
____________________
sierotka 14:42, 23 wrz 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Nowa12 napisał(a)


Bo wakacje powinny być kilka razy w roku, weekend co najmniej 3-dniowy a dzień pracy 6-godzinny. Może ktoś w końcu kiedyś na to wpadnie i wrzuci do kodeksu pracy .


Ha ha ha dobra jesteś
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Aurelllia 14:42, 23 wrz 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Agatko jeśli pozwolisz to wkleję fotkę tej trawy jak aktualnie wygląda - jak dla mnie genialna !!! Zobaczymy jak po zimie będzie wyglądać. Na razie to ją nazywamy perskim dywanem normalnie tak przyjemnie się po niej chodzi boso i zarasta każdy chwast i nie pozwala mu kiełkować
Jak fotka będzie przeszkadzać to skasuję


____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Nowa12 16:22, 23 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Aurelllia napisał(a)
Agatko jeśli pozwolisz to wkleję fotkę tej trawy jak aktualnie wygląda - jak dla mnie genialna !!! Zobaczymy jak po zimie będzie wyglądać. Na razie to ją nazywamy perskim dywanem normalnie tak przyjemnie się po niej chodzi boso i zarasta każdy chwast i nie pozwala mu kiełkować
Jak fotka będzie przeszkadzać to skasuję



Zostaw fotkę. Że to niby moja taka ładna .
A mówiąc serio to eMuś się ucieszy że ona taka fajna bo on już wiosną chciał ją kupić a ja żona hamulcowa mu kazała czekać aż inni ją przetestują .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies