Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 21:39, 21 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Witaj. Kadry piękne dylematów sporo, ale kto ich nie ma
Buziaki.


Jak sobie zapiszę planodylematy to nie zapomnę .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:49, 21 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Powieszona budka lęgowa. Taki duży żołądź . A propos, dzisiaj znalazłam w ziemi szare jajko. Myślałam że to jakaś kulka od dzieci. Różne rzeczy gubią w ogrodzie. Było dość duże. Nie zdażyłam zrobić zdjęcia bo eMuś zaczął to coś oglądać i niechcący zgniótł. Aż się sam wystraszył jak żółtko mu prysło. Ciekawe kto składa jajka w ziemi? Kojarzę tylko żółwie .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:54, 21 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)



Agata jak byłam mała i pomagałam babci w ogrodzie to ona wszystko jesienią robiła A ja znowu wszystko wiosną, kończę jesienią albo dosadzam pojedyncze roślinny W lato mam jakieś opory żeby sadzić, czasem coś dosadzę ale większe prace to zawsze wiosna


Ps. Rośliny pięknie wyglądają, a kolory jakieś żywsze się wydają fajnymi kolorami kończą lato i zapoczątkowują jesień. Szkoda ze ciepłe dni tak szyba się kończą


Ja też jakoś wolę sadzić i przesadzać wiosną. Ja to sobie tłumaczę, że rośliny mają więcej czasu, żeby się ukorzenić.
Słońce dodaje intensywności kolorom. Takie zdjęcia lubię. A jutro ma być jeszcze cieplej. Ale fajnie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:04, 21 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)


Wiesz że Red Baron strasznie się rozłazi? I trzeba go ograniczać co jakiś czas bo wszystko pożre


Toszka mówi na niego kolorowy perz. I mimo że na skarpie i ma sucho już tak wygląda .



Dałam mu dużo miejsca i na razie chcę żeby się rozrastał. Na razie .
To jest miejsce przy betonowym płocie gdzie dzieciaki grają w piłkę. Trawka musi to znieść i nic tam więcej w tym miejscu nie będę sadzić więc póki co Red Baron może szaleć. Z naciskiem na póki co .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:08, 21 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
AnnaCh napisał(a)
Agato, przepiękne roślinki


Dzięki Aniu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
zszywka 10:34, 22 wrz 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
W większej masie wyglada super mam przy magnolii i co roku muszę ograniczyć bo włazi wszędzie w szczególności w trawnik. Ale wybaczam bo piękna jest
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Nowa12 10:41, 22 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
zszywka napisał(a)
W większej masie wyglada super mam przy magnolii i co roku muszę ograniczyć bo włazi wszędzie w szczególności w trawnik. Ale wybaczam bo piękna jest


A jak ją ograniczasz?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 11:45, 22 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Fajna ta budka lęgowa Jeszcze takich nie widziałam.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 19:19, 22 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jak co roku lądowisko po basenie

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 19:21, 22 wrz 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)
Fajna ta budka lęgowa Jeszcze takich nie widziałam.


Takie były w sklepie a że oryginalne to kupiłam . Kupione wiosną a powieszone teraz .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies