Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 21:59, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dominika11 napisał(a)
Ja kupiłam taka specjalna właśnie do cięcia kulek, taka z kołnierzem



Jak będę gdzieś widzieć to też kupię .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
deszczowymaj 22:29, 15 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Nowa12 napisał(a)


Przydałby się taki wynalazek. Chociaż ja jestem taka zdolna że nawet jak coś podłożę to potem przy podnoszeniu połowę rozsypię .


też mi się zdarza
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kim 23:02, 15 lut 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Agatko to pięknie poszłaś z tym cięciem pogoda piękna to szkoda nie wykorzystać
Miło się tak zmęczyć
A kiedy zaczynasz kopać na nową rabatę ? tą pod okienną
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Nowa12 23:14, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)
Agatko to pięknie poszłaś z tym cięciem pogoda piękna to szkoda nie wykorzystać
Miło się tak zmęczyć
A kiedy zaczynasz kopać na nową rabatę ? tą pod okienną


Dzisiaj podjęłam pierwszą próbę (a la kot ze Shreka) uproszenia eMka. Na razie bezskutecznie .
Za tydzień kolejna próba .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 23:15, 15 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
deszczowymaj napisał(a)


też mi się zdarza


To nie tylko ja taki gamoń jestem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
kawa8002 23:22, 15 lut 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Widzę, ze prawie u wszystkich ruch. Ja dzisiaj nic nie zrobiłam, i jęczałam, że dzień mi uciekł, a w ogrodzie "bajzel". Na to mój mąż: kiedyś zima była od połowy listopada do połowy kwietnia i nikt nie myślał, żeby choćby nos wyściubiać, a teraz tylko przygrzało, a ty byś już leciała.
Niby racja, ale jak wiosna przyjdzie pełną parą, a w ogródku bałagan zostanie, to jakoś tak nie bardzo.
____________________
Kasia między polem a lasem
Kim 23:30, 15 lut 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Nowa12 napisał(a)


Dzisiaj podjęłam pierwszą próbę (a la kot ze Shreka) uproszenia eMka. Na razie bezskutecznie .
Za tydzień kolejna próba .


To nie jest tak łatwo uprosić musisz mu wałkować w kółko jedno i to samo mój też się ustękał zanim zaczął cokolwiek robić,już nie powiem jak narzekał że za mało trawnika zostanie

Ci nasi Emusiowie to wszyscy tacy sami trzymam kciuki za powodzenie negocjacji
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Nowa12 09:53, 16 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)


To nie jest tak łatwo uprosić musisz mu wałkować w kółko jedno i to samo mój też się ustękał zanim zaczął cokolwiek robić,już nie powiem jak narzekał że za mało trawnika zostanie

Ci nasi Emusiowie to wszyscy tacy sami trzymam kciuki za powodzenie negocjacji


Mój już się przekonał żeby trawnik uszczuplić. Bo wie ile roboty z nim ma w ciągu roku a po zrobieniu rabat robota przechodzi na mnie .
Tylko zachęcić go do wyjścia na ogród do roboty to jest wyzwanie.
Nie to co ja sama pędzę jak na skrzydłach . I wlaśnie to zamoerzam zaraz zrobić. Po kawie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:56, 16 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
kawa8002 napisał(a)
Widzę, ze prawie u wszystkich ruch. Ja dzisiaj nic nie zrobiłam, i jęczałam, że dzień mi uciekł, a w ogrodzie "bajzel". Na to mój mąż: kiedyś zima była od połowy listopada do połowy kwietnia i nikt nie myślał, żeby choćby nos wyściubiać, a teraz tylko przygrzało, a ty byś już leciała.
Niby racja, ale jak wiosna przyjdzie pełną parą, a w ogródku bałagan zostanie, to jakoś tak nie bardzo.


Tak było Kasiu. Ale skoro na zachód od Wisły jakieś 2 tygodnie szybciej rusza wegetacja to chyba trzeba już zacząć coś robić .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
greg66 10:45, 16 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4564
Ja Black Lace'a musiałem jesienią przesadzić choć piszą aby tego nie robić, ale chyba się udało bo zaczyna mieć pąki
Traw jeszcze nie ścinam pomimo cieplejszych dni wiatr znów zaczyna dawać znać o sobie, choć już korci to ....
Ale na szczęście mam jeszcze robotę bo konczę porządkowanie ścinanie gałęzi potem wszystko pospzrątać i dokończyć murek z pniaków. To jeszcze z tydzień mam robotę
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies