Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 11:18, 11 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mgduska napisał(a)


Takiej zimy nikt nie przewidział - ale jak widzisz, można eukaliptusa załatwić na kilka innych sposobów
W każdym razie kupiłam już nowego, jest gęsty, dorodny i przynajmniej przez sezon będę się nim cieszyć


Czyli się nie zraziłaś do jego kaprysów . Cały sezon za to rośnie bezproblemowo i zdobi.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:22, 11 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Narsilia napisał(a)


hej gdzie dostałaś takie piękne szklane kule, super to podkreśla urok ogrodu


Szklane kule kupowałam stacjonarnie. Jedną u mnie w kwiaciarni a drugą gdzieś po drodze w jakimś sklepie z kamieniami/grysem do ogrodów. Tam mieli duży wybór różnych ale jakbym chciała dokupić to nawet nie pamiętam gdzie to było .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Helen 11:22, 11 maj 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Hej, a jak Twoje sunseekers? Odbiły wszystkie? U mnie tylko 2 z 3.
____________________
Helen - Hortensjowo
Nowa12 11:24, 11 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jabloń ozdobna cała w kwiatach a 2 jablonki, z których teorerycznie powinny być owoce nie kwitną drugi rok z rzędu i nawet nie wiem co może być przyczyną. Nawożę je.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:29, 11 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Schody zrobione. Tylko boki teraz będzie ciężko posiać trawą bo jednak spadek jesr dość spory. Będziemy musieli coś pokombinować.



A reszta jak widać ledwo co zielona.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:31, 11 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Helen napisał(a)
Hej, a jak Twoje sunseekers? Odbiły wszystkie? U mnie tylko 2 z 3.


Moje dopiero niedawno zaczęły wychodzić to może poczekaj jeszcze. Na razie wszystkie się wybijają ale maleństwa jeszcze.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasia_CS 11:36, 11 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale fajne schody! Zamiast trawki na pewno spełnią rolę jakieś zadarniacze - co lubisz?

Pięknie Ci Genie zakwitła = to chyba kolejna magnolia, która u mnie zawita, bo od dawna mi się podoba, ale dopiero odważyłam się kupić na mój garażowy ogród.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BASIA8 12:34, 11 maj 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj po długim okresie piękne schody - idealnie się komponują z otoczeniem. Pogody kiepskie, wszystko ledwo rośnie.
Buziaki Kochana zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Roocika 14:36, 11 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ładne schody. Pokaż więcej
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Nowa12 16:39, 11 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasia_CS napisał(a)
Ale fajne schody! Zamiast trawki na pewno spełnią rolę jakieś zadarniacze - co lubisz?

Pięknie Ci Genie zakwitła = to chyba kolejna magnolia, która u mnie zawita, bo od dawna mi się podoba, ale dopiero odważyłam się kupić na mój garażowy ogród.


Zadarniacze Kasiu oczywiście byłyby najlepszym pomysłem tylko ja mam skarpę ze śliwami w większości trawiastą i raczej dodatkowych rabat już na niej nie będę robić. Te schody tak sobie będą lewitować .
A nie wiem co można byłoby jeszcze na tych bokach zrobić. Palisadek nie będę robić.



Genie zaskoczyła mnie w tym roku a już ją miałam przesadzać.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies