Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 21:49, 11 sie 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Agania napisał(a)

Aga jest mega na rabatach


Najbardziej lubię letni ogród. Nie maj ale lipiec-sierpień.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Agatorek 22:17, 11 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Jedno wielkie WOW, pięknie jest ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MartaCho 22:54, 11 sie 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2164
Cudownie! Szczęka opada! Przepięknie kolorowo!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
ewsyg 23:15, 11 sie 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Agatko
Mas przepiękny ogród. Zachwyciły mnie łany jeżówek. Kiedyś też miałam ich dużo. Niestety zjadły je ślimaki.
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
BASIA8 09:06, 12 sie 2022


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aguś pięknie u Ciebiechciałam się podpytać i prosić o radę - potrzebuję niską odmianę jeżówek - może coś poradzisz? Nasza Królowo Jeżówek
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
iwona_d 17:49, 12 sie 2022

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Po prostu przepięknie, brakuje słów. Mam jeszcze jedną prośbę, z tego co pamiętam masz u siebie glediczję. Czy mogłabyś pokazać z bliska co masz z nią posadzone, bo mam u siebie i szukam pomysłu, bo ciągle czegoś mi brakuje.
Nowa12 22:07, 12 sie 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Aguś pięknie u Ciebiechciałam się podpytać i prosić o radę - potrzebuję niską odmianę jeżówek - może coś poradzisz? Nasza Królowo Jeżówek
Buziaki.


Basieńko, jeżeli chciałabyś niskie to z czystym sumieniem mogę polecić Sunmagic Vintage Red. Niziutkie i bardzo ładnie się krzewią tworząc szeroką kępę napakowaną kwiatami a mam ją drugi sezon dopiero. Tylko nie wiem czy taki kolor malinowy ci odpowiada.

Druga z niższych ale wyższych niż Sunmagic to Meditation Cerise. Kwitnie wcześniej ale też na gęsto. Podobny kolor. Mniej żarówiasty.

Niskie też są Sunseekers Salmon ale one nie są równe bo część ładnie mi się rozrosła a część kwitnie kilkoma kwiatkami. Przynajmniej taka jest u mnie. Ale kolor cudny.

Takich co parę kwiatków na krzyż to nie polecam. A z wysokich to Delicious Candy i bielusieńkie Virgin. Napakowane i konkretne kępy co roku.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:10, 12 sie 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
iwona_d napisał(a)
Po prostu przepięknie, brakuje słów. Mam jeszcze jedną prośbę, z tego co pamiętam masz u siebie glediczję. Czy mogłabyś pokazać z bliska co masz z nią posadzone, bo mam u siebie i szukam pomysłu, bo ciągle czegoś mi brakuje.


Glediczja mnie pokonała i eksmitowałam ją za płot i tam rośnie bez mojej opieki.
Nie umiałam jej wyprowadzić na drzewko a ciągłe podpieranie, cięcie i naciąganie gałązek mnie pokonało.
Ale to ładne drzewko. Gdybym kupiła jakąś fajną sadzonkę a nie pojedynczego badylka to pewnie by została bo lubię takie cytrynowe kolorki .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:12, 12 sie 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
ewsyg napisał(a)
Witaj Agatko
Mas przepiękny ogród. Zachwyciły mnie łany jeżówek. Kiedyś też miałam ich dużo. Niestety zjadły je ślimaki.
Pozdrawiam


Ja ślimaki tępie z ogrodu ale w jednym miejscu mi podżerają trochę jeżówki. Chociaż w tym roku jest wyjątkowo mało golasów. Najwięcej tych domkowych a te wielkich szkód nie robią.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:16, 12 sie 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MartaCho napisał(a)
Cudownie! Szczęka opada! Przepięknie kolorowo!


Oj tak. Kolorowo .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies