Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

AniazUroczyska 04:11, 22 mar 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Sylwio, gunnera tak zmarzła w domku, pod liśćmi?
Kasiek 20:32, 23 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)

Irenko moje zakupy zanim pozamykali wszystko, a reszta w necie robiona, jeszcze na wiśnie czekam ciągle Ja mam taki szpikulec od Pawła do wyrywania chwastów o długich korzeniach i tym szpikulcem robię w ziemi dziurkę tzn wbijam rozchylam ziemie na boki wkładam cebulkę, zasypuję ziemią i ugniatam. W trawniku się źle sadzi, ale w plątaninie korzeni cebulki przed gryzoniami bardziej bezpieczne


Uzyj wiertarki I latwiej i szybciej i ile zabawy przy tym Koniec pecherzy na dloniach
____________________
Bawarka
Kasiek 20:34, 23 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Sylwia, pierwsza noc moj ogrod sie obronil, mielismy snieg, potem troche stopnial i byl lod, rosliny byly zabezpieczone...Dzisiaj juz sniegu nie bylo...Polozylo mi nawet zonkile, nie mowiac o reszcie...
Tym razem nie moglam pomoc, kiedys, przed taka sytuacja, sama woda zamrozilam ogrod, udalo sie go uratowac...Zobaczymy czy sie podniesie
____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 20:37, 23 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Kasiek napisał(a)


Uzyj wiertarki I latwiej i szybciej i ile zabawy przy tym Koniec pecherzy na dloniach

Oooo na to bym nie wpadła
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:39, 23 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Kasiek napisał(a)
Sylwia, pierwsza noc moj ogrod sie obronil, mielismy snieg, potem troche stopnial i byl lod, rosliny byly zabezpieczone...Dzisiaj juz sniegu nie bylo...Polozylo mi nawet zonkile, nie mowiac o reszcie...
Tym razem nie moglam pomoc, kiedys, przed taka sytuacja, sama woda zamrozilam ogrod, udalo sie go uratowac...Zobaczymy czy sie podniesie

Kurcze właśnie takie przymrozki potrafią załatwić wiele roślin. Ja dzisiaj nie widziałam jakichś większych strat, ale nie wiem co z gunnerą bo się bałam przy tym lodowatym wietrze zaglądać do niej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiek 20:43, 23 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)

Oooo na to bym nie wpadła


Pokazywalam gdzies tam u siebie na watku, teraz sadzenie setek cebulowych nie bedzie mordega
Sylwia, mam nadzieje ze nasze ogrody sie jakos obronia Ocieplenie bedzie od srody, czwartku, tyle to jeszcze wytrzymasz
____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 21:10, 23 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Wytrzymam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 23:23, 23 mar 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kurcze właśnie takie przymrozki potrafią załatwić wiele roślin. Ja dzisiaj nie widziałam jakichś większych strat, ale nie wiem co z gunnerą bo się bałam przy tym lodowatym wietrze zaglądać do niej

Nie zaglądaj nim się ociepli na stałe
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 00:09, 24 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Do plusowych temperatur na pewno nie zajrzę bo szkoda ciepła jakie zgromadzić się udało dla niej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 05:17, 24 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I u mnie skosiło kwiatki, zobaczymy jak reszta.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies