Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Roocika 09:47, 03 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
sylwia_slomczewska napisał(a)

Czym sobie zasłużyłam na takie porównanie.....Chelsea ma renomę, a ja mam zwykły ogród w swoim stylu w niemodnych kolorach z nielubianymi roślinami

Kocham Cię za ten wpis Ślicznie masz w ogrodzie
Wciąż sobie tłumaczę, że też muszę mieć ogród w swoim stylu, nawet jak będzie "niemodny i nieodgrodowiskowy" hahha
Sąsiad zdolny Płotki fajne.
A dmuchawiec to może mąż zrobi mi jakiś drewniano metalowy, bo akurat spawać nie lubi ale "grzebać" w drewnie już tak
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
AnnaMS 09:55, 03 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Sąsiad ma ładnie a Ty bajecznie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
sylwia_slomc... 10:11, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
ewsyg napisał(a)
Sylwia ,sporo urósł już Wasz ogród.
To miejsce jest bajeczne. Lubie takie klimaty




Ja też, dziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:14, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
kasia1 napisał(a)
Sylwuś, dziękuję kochana za radę. Ten muchozol na ćmę, warto zapamiętać. Chociaż na Pomorzu jej jeszcze nie widzę i oby chociaż to paskudztwo mnie ominęło. Na świerki (mam ich około 50 takich 2-metrowych) muszę wymyśleć coś wydajnego. Na razie zamówiłam opryskiwacz akumulatorowy, bo wczoraj jak pomyślałam, że będę je ręcznie pryskać, to miałam ochotę usiąść i ryczeć. Trudno, inne rzeczy poczekają, na razie ważniejsza jest akcja ratunkowa...

Walcz o nie. Muchozol u mnie jest jako deska ratunku gdy brak czasu na rozrabianie środka i wieje lub po deszczu, albo ma padać, on gazuje szkodnika. Ale zawsze potem jak się warunki pogodowe poprawiają to sprawdzam i w razie w poprawiam już właściwym środkiem. Tyle, że u mnie prykania tyle co kot napłakał bo staram się mało chemii używać w ogrodzie. To zło konieczne bo mam pełno owadów i ptaków i o nie muszę też dbać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:17, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Roocika napisał(a)

Kocham Cię za ten wpis Ślicznie masz w ogrodzie
Wciąż sobie tłumaczę, że też muszę mieć ogród w swoim stylu, nawet jak będzie "niemodny i nieodgrodowiskowy" hahha
Sąsiad zdolny Płotki fajne.
A dmuchawiec to może mąż zrobi mi jakiś drewniano metalowy, bo akurat spawać nie lubi ale "grzebać" w drewnie już tak

A bo wiesz moda się zmienia jak w kalejdoskopie, jeszcze nie posadzisz, rosnąć dobrze nie zaczęło, a już jest niemodne. W ogrodzie nie warto iść za modą warto za sercem i tym co Ci w duszy gra, w tedy ogród będzie cieszył przez lata, a nie frustrował
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:17, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
AnnaMS napisał(a)
Sąsiad ma ładnie a Ty bajecznie

Buziolek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 11:18, 03 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Witam


Łąka inna ale też bardzo ładna. Wszystko kwitnie u nas jeszcze trochę zastoju. Dzisiaj znowu chłodno i pada deszczyk.
Pomysł z tymi gwoździami a tyle tego.mam jeszcze z budowy juz zardzewiałe.
Orliki na tej obwódce te różowe ładnie wyglądają. A chciałam je wyrzucić bardzo się rozsiewają. Kiedyś dała mi już kępy taka pani więc brałam teraz rosną wszędzie.

Sąsiad złota raczka inny ogród ale bardzo pomyslowy.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gobasia 12:46, 03 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Zajrzałam do sąsiada,ładnie... ale u Ciebie marzenie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
sylwia_slomc... 13:02, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam


Łąka inna ale też bardzo ładna. Wszystko kwitnie u nas jeszcze trochę zastoju. Dzisiaj znowu chłodno i pada deszczyk.
Pomysł z tymi gwoździami a tyle tego.mam jeszcze z budowy juz zardzewiałe.
Orliki na tej obwódce te różowe ładnie wyglądają. A chciałam je wyrzucić bardzo się rozsiewają. Kiedyś dała mi już kępy taka pani więc brałam teraz rosną wszędzie.

Sąsiad złota raczka inny ogród ale bardzo pomyslowy.

Pozdrawiam

Tak te orliki się chętnie sieją, ta obwódka zrobiła się samoistnie, ale zostawiłam bo lubię
Tak bardzo pomysłowy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:03, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
gobasia napisał(a)
Zajrzałam do sąsiada,ładnie... ale u Ciebie marzenie

Jak mi miło Przypominam sobie jak 6 lat temu podobnie pisałam w innych ogrodach, a u nas było jeszcze pole startowe, dziś już mogę nazywać ogrodem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies