Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

popcorn 13:23, 03 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sąsiad ma fajne budki i pomysły na rzeźby
Wiece co jest fajne? Że nam ten kraj pieknieje, mimo wszystko. Ludziom się chce ładnie mieszkać i otaczać roślinami, to jest ważne.

pięknie u Ciebie Sylwia, jak bujnie!!! A chwasty... chyba tak to już jest w ziie nam bedzie brakowalo

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
oliwka 13:41, 03 cze 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
sylwia_slomczewska napisał(a)

Czym sobie zasłużyłam na takie porównanie.....Chelsea ma renomę, a ja mam zwykły ogród w swoim stylu w niemodnych kolorach z nielubianymi roślinami
Ja już mam doświadczenie dwudziestoletnie z balkonem tylko nie wiedziałam jak trawy sobie radzą, dziękuję


Sylwia widzę, że masz doświadczenie. Ja mogę się od Ciebie tylko uczyć. Wolałam jednak uprzedzić.
A miskanty brałam kilka lat temu od Karoliny-Popcorn, która.mi je odradzała do donic ze względu na przemarzanie. Wiedziałam jednak że u mnie dadzą radę bo mamy tu ciepłe zimy.

To zdjęcie z łączką i dmuchawcem skojarzyło mi się z tymi łączkami pokazywanymi na Chelsea:0) tylko nie pamietam w którym roku, nie mam głowy do dat:0)

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
sylwia_slomc... 13:50, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
popcorn napisał(a)
Sąsiad ma fajne budki i pomysły na rzeźby
Wiece co jest fajne? Że nam ten kraj pieknieje, mimo wszystko. Ludziom się chce ładnie mieszkać i otaczać roślinami, to jest ważne.

pięknie u Ciebie Sylwia, jak bujnie!!! A chwasty... chyba tak to już jest w ziie nam bedzie brakowalo

pozdrawiam!

Tak coraz więcej ludzi dba o swoje otoczenie...tak myślę chyba potrzebują takiego resetu w postaci natury by odpocząć od zgiełku i zabiegania codziennego. Ao gród i kontakt z roślinami to przecież kontakt z naturą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:53, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
oliwka napisał(a)


Sylwia widzę, że masz doświadczenie. Ja mogę się od Ciebie tylko uczyć. Wolałam jednak uprzedzić.
A miskanty brałam kilka lat temu od Karoliny-Popcorn, która.mi je odradzała do donic ze względu na przemarzanie. Wiedziałam jednak że u mnie dadzą radę bo mamy tu ciepłe zimy.

To zdjęcie z łączką i dmuchawcem skojarzyło mi się z tymi łączkami pokazywanymi na Chelsea:0) tylko nie pamietam w którym roku, nie mam głowy do dat:0)


Też mam od Karoli trochę roślin u siebie w ogrodzieNa Chelsea od kilku lat obserwuje nurt zbliżania się do natury z elementami nowoczesności głównie w architekturze ogrodowej. Wszystko co zbliża do natury jest dobre
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:55, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Na tej rabacie dzisiaj będę walczyć z chwastem, trzymajcie kciuki bo tam głównie perz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kawa 14:23, 03 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
piękne ujęcie tej rabatay
u mnie perz w jakimś zastraszającym tempie rośnie

cudnie masz Sylwia
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Roocika 14:24, 03 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Trzymam kciuki. Perz jest okropny
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Juzia 14:35, 03 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Też czymam

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mgduska 14:43, 03 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja tam nie widzę perzu, jest pięknie!
Ale skoro się upierasz...
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magleska 15:20, 03 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Sylwia trzymam kciuki ….nie cierpię perzu ,ta franca odrasta z najmniejszego kawalątka

mnie też czeka plewienie znowu

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies