Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 15:25, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
No to mykam do roboty, miłego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgaCzek 18:12, 03 cze 2020


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Dla mnie zasadniczo nie istnieje słowo moda - i mnie denerwuje. Ogrod ma być tak unikalny jak jego właściciele i nie ma modnych i niemodnych roślin - są takie które nam sie podobają lub nie wszystko zależy od połączenia. A Twoj ogrod jest przepiękny i wspaniałe skomponowany.
____________________
Agata i Ogród z fortepianem i Wizytówka
sylwia_slomc... 21:11, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Ja też mody nie uznaję Ale to w internecie zauważyłam, ze jednak jest cos takiego jak rośliny modne i te be. Mam u siebie jedne i drugie i nie posadziłam dlatego, że moda była tylko jak mi się coś spodobało. Nie polubiłam się na ten przykład z lawendą, ani z żurawkami, nie przekonałam jak na razie do przywrotnika.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Roocika 21:35, 03 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ja też mody nie uznaję Ale to w internecie zauważyłam, ze jednak jest cos takiego jak rośliny modne i te be. Mam u siebie jedne i drugie i nie posadziłam dlatego, że moda była tylko jak mi się coś spodobało. Nie polubiłam się na ten przykład z lawendą, ani z żurawkami, nie przekonałam jak na razie do przywrotnika.

Ja nie lubię bukszpanu i berberysu za ich zapach, który mnie drażni
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwia_slomc... 21:39, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
No widzisz, a ja ich w ogrodzie nie czuję wcale. Za to dziś przy plewieniu rabaty ułamało mi się kilka gałązek u wiesiołka i tak mnie przydusił ten zapach, że dostałam ataku astmy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 21:51, 03 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
U mnie też po tygodniowym deszczu chwast nie do ogarnięcia, trzeba by być na okrągło przez 24 godziny na dobę w ogrodzie...
Sylwia, ale piękny masz ogród i nie widać żadnych chwastów
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 22:03, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Agania napisał(a)
U mnie też po tygodniowym deszczu chwast nie do ogarnięcia, trzeba by być na okrągło przez 24 godziny na dobę w ogrodzie...
Sylwia, ale piękny masz ogród i nie widać żadnych chwastów

Agatka chwasty w oczach rosną, ale i bylinki po deszczach zebrały się
Cyknęłam dziś fotkę ile wyrwałam z połowy rabaty kiedyś pokażę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 15:28, 04 cze 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Co robisz z kwiatostanem gunery?
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 15:34, 04 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Na jesieni ścinamy, suszymy koło kominka lub na piecu. Jak wyschnie jest do ozdoby lub na wypełnienie domków dla owadów, jak zgnije ląduje w kompoście.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataM 15:46, 04 cze 2020


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
AgaCzek napisał(a)
Dla mnie zasadniczo nie istnieje słowo moda - i mnie denerwuje. Ogrod ma być tak unikalny jak jego właściciele i nie ma modnych i niemodnych roślin - są takie które nam sie podobają lub nie wszystko zależy od połączenia. A Twoj ogrod jest przepiękny i wspaniałe skomponowany.


Jestem tego samego zdania.
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies