Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Nowa12 23:47, 16 lut 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sylwia_slomczewska napisał(a)

Trzeba się poprawić i nasadzić ciemierników krokusików, albo na szybciora kupić już kwitnącego chiacynta i narcyzy lub prymulki, żeby cokolwiek miały bo faktycznie żal...


Masz rację. Potem mnie goniła pewnie za karę, że nie pomyślałam o pszczółkach na wiosnę.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
sylwia_slomc... 23:56, 16 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Na pewno
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 07:17, 17 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Moje Motorynki kochane. Zasuwają i zasuwają.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 07:36, 17 lut 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
O robi się porządeczek Czytam że malowałaś - a jak Twoja astma - w porządku było? Ja myślę o zakładaniu maski do malowania bo coraz częściej mnie dusi od lakieru.

Kurcze - wiesz że ja bym te drzwi zrobiła w kolorze tej sosny - czyli jaśniuteńkie, ten ciemny wystarczy w detalu, drewno samo w sobie jest piekne.

Właściwie to juz teraz najfajniejsze - dekoracja Super - trzymam kciuki!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 09:41, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Katkak napisał(a)
Moje Motorynki kochane. Zasuwają i zasuwają.

Wczoraj mi się motorek wyczerpał, ale dziś na jutro baterie nałąduję W piątek wieczorkiem zaliczyliśmy ognisko u sąsiadów, dziś mamy spacerek, będzie ok pogoda wymarzona
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:46, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
kasiek napisał(a)
O robi się porządeczek Czytam że malowałaś - a jak Twoja astma - w porządku było? Ja myślę o zakładaniu maski do malowania bo coraz częściej mnie dusi od lakieru.

Kurcze - wiesz że ja bym te drzwi zrobiła w kolorze tej sosny - czyli jaśniuteńkie, ten ciemny wystarczy w detalu, drewno samo w sobie jest piekne.

Właściwie to juz teraz najfajniejsze - dekoracja Super - trzymam kciuki!



Właśnie jasne ( takie jak ściany będa, tylko maskownica na ciemno Nie, ta lazura mnie nie dusi, słaby ma zapach, a maluję nią na powietrzu Bezbarwny do wnętrza jest wodny i prawie nie pachnie, a drzwi otwarte na oścież, żeby schło.
Z tego porządku to się cieszę, dalej jest błotko, ale koło domku będzie jak wykadrować może
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 12:08, 17 lut 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
Sylwio u ciebie gwar i rejwach. Ale też dzieje się dużo. Domek superowy. A otoczenie wnet wypięknieje przy waszym tempie roboty.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
deszczowymaj 12:20, 17 lut 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Sylwuś pracusiu kochany Jak pięknie to wszystko już wygląda

Domek bardzo przytulny,otoczenie wysprzątane Ślicznie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sylwia_slomc... 15:24, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Gosialuk napisał(a)
Sylwio u ciebie gwar i rejwach. Ale też dzieje się dużo. Domek superowy. A otoczenie wnet wypięknieje przy waszym tempie roboty.

Otoczenie wypięknieje jak się ruszy wiosna na całego i rośliny puszczą liście, zupełnie inaczej będzie wyglądał ten sam obrazek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:25, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
deszczowymaj napisał(a)
Sylwuś pracusiu kochany Jak pięknie to wszystko już wygląda

Domek bardzo przytulny,otoczenie wysprzątane Ślicznie

Jeszcze Joasiu nie skońcone, ale zmienia się już na lepsze, już w głowie jakieś aranżacje sobie wymyśliłam, zobaczymy czy się uda zrealizować wizję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies