Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Katkak 21:14, 17 lut 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Może to jakaś odmiana muchołówki?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:20, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
O ptaszku mówisz czy o gąsienicy?
Już sprawdziłam o ptaszku, myślę, że możesz mieć rację Kasieńka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:12, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Targi w Jasionce, Ktoś jeszcze chętny się spotkać???
https://www.ogrodowisko.pl/watek/9692-targi-w-jasionce?page=1#post_6
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 22:38, 17 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Domek nabiera coraz cudowniejszego wyrazu. Gdybym bliżej mieszkała, to nie musiałabyś szukać krawcowej, piłabyś kawusię u mnie, a ja w tym czasie śmignęłabym Ci te zasłonki. Krawcową nie jestem, ale szyję tak na swoje potrzeby (kiedyś dużo)...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 22:41, 17 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Rumianka napisał(a)
Domek nabiera coraz cudowniejszego wyrazu. Gdybym bliżej mieszkała, to nie musiałabyś szukać krawcowej, piłabyś kawusię u mnie, a ja w tym czasie śmignęłabym Ci te zasłonki. Krawcową nie jestem, ale szyję tak na swoje potrzeby (kiedyś dużo)...
Kochana jesteś
Na szczęscie dodzwoniłam się w końcu i zasłonki z narzutą już się szyją
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
makadamia 09:15, 18 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
O jaka włochata gąsienica!.

Kibicuję pracom przy domku - ładnie się zapowiada. Tylko moja wewnętrzna sprzątaczka się wzdraga, jak widzi te czyściutkie deski za drzwiami i to błotko przed drzwiami
No ale kostka już się układa, więc uff
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Anitka 09:18, 18 lut 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
sylwia_slomczewska napisał(a)



Kobieto na ten jeden dzień to mam takie specjalne haki zamontować, a potem je przemontujemy do warsztatu poprostu
5 sztuk muszę powiesić i tyle haków jest
Pogoda pozwala to maluję dziś skończyłam frontową sścianę, pomalowałam okienko i futrynę drzwiową. Drzwi może jutro się uda, a wtygodnuiu będę chciałapomalować resztę z wnętrzem włącznie.....wszystko od temperatur zależy, ale do środy ma byc pogoda to liczę, że koło stopni na plusie będzie


A to aż takie wytyczne dostałaś. Dobrze, że pogoda dopisuje, ale i tak powiem, że termin to oni Wam super wybrali - dali farbę z użyciem powyżej 12 stopi i wyznaczyli termin prac na luty Znają się ludzie w tym markecie budowlanym


Sylwia poradź co mam zrobić teraz z daliami, które mi w czwartek do koszyczka wpadły w markecie. Poszłam sobie na walentynki kwiatka kupić
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:15, 18 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
makadamia napisał(a)
O jaka włochata gąsienica!.

Kibicuję pracom przy domku - ładnie się zapowiada. Tylko moja wewnętrzna sprzątaczka się wzdraga, jak widzi te czyściutkie deski za drzwiami i to błotko przed drzwiami
No ale kostka już się układa, więc uff

Moja sprzątaczka też się wzdrygneła i stąd kamyczek i kawałek chodniczka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:18, 18 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Anitka napisał(a)


A to aż takie wytyczne dostałaś. Dobrze, że pogoda dopisuje, ale i tak powiem, że termin to oni Wam super wybrali - dali farbę z użyciem powyżej 12 stopi i wyznaczyli termin prac na luty Znają się ludzie w tym markecie budowlanym


Sylwia poradź co mam zrobić teraz z daliami, które mi w czwartek do koszyczka wpadły w markecie. Poszłam sobie na walentynki kwiatka kupić

No z doborami poszaleli

Dalie połóż w ciemnym chłodnym miejscu w tych woreczkach poprostu i co jakis czas obserwuj czy nie puszczają. W grunt kategorycznie po pierwszym tygodniu maja dopiero, ale gdyby puszczały wcześniej to w donice i do jasnego pomieszczenia na plusie, a potem z donicy po 15 maja wsadzisz na rabate
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Pszczelarnia 10:27, 18 lut 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Robi się u Ciebie już ogrodowy rejwach wiosenny!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies